Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hányadik randin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hányadik randin nem korai a nagy wc-s szokásainkról beszélni?

Figyelt kérdés

Igen, te, aki ide kattintottál most biztosan hülyének nézel emiatt, de kérlek olvasd végig.

Szerintem ez egy tök vicces téma tud lenni, oldja a feszültséget, s ha ezt kitárgyaltuk utána már csak a képzelet szabhat határt a témáknak.

Már az elején feloldjuk a tabukat, szóval szerintem ez tök jó dolog.

Csak nem tudom mások mit szólnak ehhez. Szerintetek?


2017. okt. 10. 21:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
79%
Ez szerintem csak komoly kapcsolatos téma, baromira nem randizós.
2017. okt. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
87%

Az első randin beszéld meg nyugodtan a csajjal, hogy már szobatiszta vagy.

le fogod nyűgözni:)

2017. okt. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Azóta beszélünk ilyenről többet, mióta gyerekünk van... Nyilván betegség esetén szóba kerülhet vagy máskor 1-1 poén belefér, de randitémának elég gáz.
2017. okt. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Már a komoly kapcsolat elkezdése után hónapokkal.

Erre vagyok a legérzékenyebb biztos baromi szarul érezném magam, ha a srác erről kérdezne

2017. okt. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
77%
Tévedsz ez nem tabutéma, hanem egyszerü bunkoság.
2017. okt. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Egy srác első randin benyögte az amúgy is unalmas sztorijai közé, hogy a bortól rájött a sz.ar.hatnák.

Nem is volt második randi.

A kaka nem tabu, mindenki ismeri a dorgest!

Mégse javaslom ezt a témát.

2017. okt. 11. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Szerintem az első randin jobb túlesni az ilyen feszültségoldáson. Nyugodtan ki lehet beszélni egymás székelési szokásait/gondjait. Ezt tök természetes dolog! És még vicces is, mikor kiderül, hogy a leendő barátnőm többet fingik egy nap, mint én! Menő.
2017. okt. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Ha ilyen humorérzéked van hogy szerinted ez vicces téma akkor neked akár az első randin is lehet erről beszélni.

Ha a hölgy elmegy a második randira akkor maradj vele és becsüld meg jól mert nem sok ilyet találni.

2017. okt. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!