Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Netes ismerkedés után hányadik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes ismerkedés után hányadik randin nem korai a szex? Mikor szokott lenni nektek általában?

Figyelt kérdés
2022. júl. 31. 13:03
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Amikor egyértelműen van màr bizalom és megkìvànjuk egymást. Ez lehet akár az első, de a tizedik randi is. Emberfüggő kinél mikor következik be.
2022. júl. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nincs recept. Vannak akiknél a szex olyan, mint amikor megisznak egy pohár vizet. Vannak akiknél ez egy brutálisan komoly és veszélyes dolog, így nem ritka ahol fél évet vagy akár egy évet is várni kell rá. Vannak könnyű vérű emberek és vannak tradicionálisak.

Én férfi vagyok, de nekem fontos az udvarlás, a korai szex megöli bennem a vágyat és az érdeklődést és ezt tapasztalatból mondom.

Szóval kinél hogy...

2022. júl. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Attól függ, hogy párt keresel, vagy szexpartnert. Aki első blikkre megkap téged, nemigen akar majd jobban megismerni. Amit akart, elérte.
2022. júl. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a 2-es válaszolóval, bennem is megöli a vágyat, ha hamar van szex, sőt már attól is kiábrándulok, ha a pasi túl hamar próbálkozik. Ettől elértéktelenedik a szememben, mintha nem lenne tartása. Az első hetekben csak csók legyen, a testiség ráér akkor, ha már megismertük egymást.
2022. júl. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Attól függ
2022. júl. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
42%
Attól is függ mennyi ideje beszélnek online az első találkozó előtt ill. milyen formában. Pl: ha sok a videochat akkor ott már szerintem egy kicsit magasabb a bizalom ill.közelebb lehetnek egymáshoz.
2022. júl. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha párt keresek.. nem arra hajtok hogy minél gyorsabban megdugjam a másikat és aztán cserélhessem.
2022. júl. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!