Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hányadik randin szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányadik randin szoktatok szexelni? Mikor nem "korai"? Ha az első randin megtörténik az "gáz", túl korai? Volt akivel első randin volt de nem tűnt el utána vagy ilyesmi. Nem nézett azért ku..ak mert első randin megtörtént.

Figyelt kérdés
2022. nov. 6. 15:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok már tini, akkor szexelek a randipartneremmel, mikor jólesik és akarjuk.
2022. nov. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
És nem, nem néz érte senki kurvànak, több többéves kapcsolatom is úgy indult, hogy az első 1-3 randi valamelyikén szexeltünk.
2022. nov. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Első randi kb annyi volt, h egy órára összefutottunk, mer már annyira kíváncsiak voltunk a másikra.

Második randi egész napos program volt, végül ott aludtam és szex is volt.

2 éves kapcsolat volt, ebből fél év együttélés. Minőségre is jó kapcsolat volt. (sajnos meghallt 🕊️).

Jelenlegi "párommal" 2 hónapja talizgatunk és még nem volt szex. Lassan haladunk.

N 30

2022. nov. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%

Első találkozásunk egy rendezvényen volt, ott ismerkedtünk meg.

Második nálam és szexeltünk. 1 hónapra rá oaazekoltoztunk. 5 éve volt ez, házasok vagyunk és gyerekünk van :)

2022. nov. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Anno a volt férjemmel 2 óra dugtunk. Nem vált kámforrá utána.
2022. nov. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

a mostani barátnőmmel az első randin szexeltünk, de utóbb megbeszéltük, hogy ez nem volt feltétlenül jó ötlet, szerencsére már sok éve együtt vagyunk


egy másik lánnyal pár hónapig voltunk "együtt" és a harmadik randin összekavartunk és a negyediken dugtunk

2022. nov. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Amióta felnőtt vagyok, mindig úgy alakult (3x), hogy az 5. randin :D Ez az első talik után 1, max 2 héttel volt.
2022. nov. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát mi teljesen véletlenül találkoztunk össze és egyikünk se akart kapcsolatot.. majd pár óra beszélgetés után az ágyban találtuk magunkat.. és ott minden is volt.. azóta szerelmesek vagyunk és szinte nem is aludtunk külön azóta..
2023. máj. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem túl sokáig várok vele, de azért nem is első talin. Legutóbbi kapcsolatomba a 3. talin történt meg mikor kb 2-3 hete ismerkedtünk már. Azelőtti kapcsolatomba 1 hónap után (ő volt az első, de ott sem éreztem hogy tovább kellene várni). Ezen kívül csak komolytalanabb dolgaim voltak, de ott is mindig megvártam pár talit.
2023. jún. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kár húzni halasztani úgyis ott dől el minden kiderül ki mit tud milye van.
2023. jún. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!