Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hányadik randin nem korai a szex?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányadik randin nem korai a szex?

Figyelt kérdés
Megismertem egy férfit tinderen. Mindkettőnk komoly kapcsolatra vágyik. Nagyon nagy az összhang írás alapján. Beszéltünk már arról is, hogy neki és nekem sem volt kalandunk, mindig csak olyannal fekudtunk le, akivel komolyan gondoltuk. Ugyanakkor mindkettőnknek fontos a szex és hiányunk is van. Most fog sor kerülni az első randinkra. Kérdés, hogy mégis hányadik randin feküdhet le egy nő a férfival, hogy az attól még komolyan vegye?
2022. dec. 3. 18:17
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
29%
#10 Hát te aztán az emberiség legalja definíciója vagy.
2022. dec. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
63%
Mert? Miért? Mert 20on évesen két végén égettem a gyertyát? Bocs de akkor számodra az emberiség 90%- a a legalja?
2022. dec. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
38%

"20 perc múlva már keményen reszeltünk a budiban."


Hát ha az emberiség 90%-a ilyen, akkor én nem kérek belőlök, köszönöm.

2022. dec. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
13%
Komoly nő a feleséged! Ha nem te mentél volna oda, akkor mással reszelt volna. Nem mondom, nekem is volt ilyen, de mivel én többre tartom magam annál hogy csak szimplán a farkam kelljen egy nőnek, így minden esetben nem hagytam folytatást a dolognak. Ha velem dugott fél óra után, akkor mással is megteszi. Persze, kinek a pap...
2022. dec. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
68%

Aha tehát mert találkoztam egy nővel akivel tökéletesen passzolt a kémiánk, a 2000res évek közepén, ezért vagyok az emberiség legalja?

Értem :)

2022. dec. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
0%
Azért egy nőnek legyen már tartása. Tudom ez ma már szitokszó, de vannak akiknek ez még erény.
2022. dec. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
72%
Tudod számomra nem az a lényeg, hogy eleve szexre vágyott, számomra az a lényeg, hogy velem szexelt és azóta is csak velem szexel. Mai napig a imádjuk egymást, közös vállalkozásunkat visszük, szinte mindig együtt vagyunk… ne akard már nekem megmagyarázni a 17 éves kapcsolatomról a 15 éves házasságomról, gyermekeim anyjáról, hogy egy ribi…
2022. dec. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
29%

Teljesen mindegy hogy melyik évben reszelted a budiban 20 perc után, ez nem változtat semmin.


És ne csak a nőnek, de a férfinak is legyen tartása. Mi se kutyák vagyunk elméletileg.

2022. dec. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
77%
Te se vagy jobb semmivel 14-es. Hol van neked tartásod? Attól hogy nem akarsz folytatást, még ugyanolyan ösztönlény vagy. Egyikőtök se volt megnevelve normálisan.
2022. dec. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
14%

19. Nekem volt tartásom, mert nem akartam folytatást. A szex nem a férfiakon múlik, azt a nők vagy megengedik vagy nem. Én udvarlós fajta vagyok, nálam ott kezdődik az érték. Ha az utcán találok egy pénzt felveszem... ha érted. Attól függetlenül a saját munkámban hiszek. Ha meg már annyira ösztönlényezel, akkor elmondom hogy a házasságom alatt legalább 10 nőt utasítottam el 100%-os ziccerben.


Én feljebb sem a rocker gyereket minősítettem, hanem a feleségét. Viszont az ő felesége, így sem nekem, sem neki nem okoz törést az életben. Megsértődni meg ér.

2022. dec. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!