Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hölgyek, ti mely esetekben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, ti mely esetekben adtok esélyt a férfiaknak legalább egy randi erejéig?

Figyelt kérdés
Arra gondolok konkrétan, hogy olyan esetleg már fordult elő veletek, hogy annyira nem jött be a srác, de még is úgy gondoltátok, hogy adtok neki egy esélyt, hátha... ha történt ilyen, akkor ebből jó sült ki?

2022. szept. 24. 10:19
1 2 3 4 5
 41/42 A kérdező kommentje:

40: Szerintem adhattal volna szegenynek még egy eselyt, hatha… :(


Lehet ha jobban megismered akkor teljesen megvaltozott volna rola a kialakult keped.

2022. szept. 26. 14:53
 42/42 anonim ***** válasza:
100%
41: azért nem kell senkitől sem elvárni, hogy a saját idejét pazarolja azért, hogy jaj, hátha kiderül róla, hogy... amikor tényleg SEMMI közös, de semmi (és amikor ő is csak a külsőségek miatt akarta folytatni, amik ugye olyan kirobbanóan vonzóak nem voltak nekem nála). Személyiségre teljesen rendben van, normális, rendes ember - de az édeskevés egy PÁRKAPCSOLATHOZ. Adtam neki esélyt a chatelgetéssel meg a randival is. Meg nem is vagyok már tini, hogy fél-egy éveket rááldozzak egy olyan kapcsolatra, ami esélyesebb, hogy nekem kellemetlen lesz, mint jó, csak azért, hogy játsszam a Máltai Szeretetszolgálatot.
2022. szept. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!