Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hölgyek, ti mely esetekben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, ti mely esetekben adtok esélyt a férfiaknak legalább egy randi erejéig?

Figyelt kérdés
Arra gondolok konkrétan, hogy olyan esetleg már fordult elő veletek, hogy annyira nem jött be a srác, de még is úgy gondoltátok, hogy adtok neki egy esélyt, hátha... ha történt ilyen, akkor ebből jó sült ki?

2022. szept. 24. 10:19
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
0%
9. Az a jó az agyban, aki havi egyszer, sötétben, a nő teljes mozdulatlansága melletti szexet preferálja.
2022. szept. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
95%
Öhmm…ha ilyen elképzeléseid vannak, akkor mindent értek miért tapasztaltad annyiszor hogy “fáj a feje”:)
2022. szept. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
100%
Nem azt írtam, hogy nem a külsőségeken, hanem azt, hogy túlmutat ezen. Ha egy férfi taszít, akkor ennyi volt. Ha eléri a semleges szintet, onnan jön minden más. A magabiztosság, értelem, humor, szociális és kommunikációs készség. Jártam már úgy, hogy egy pasi nagyon tetszett, aztán megszólalt... Többször volt már így. A párom semleges külsőre, de, mint férfi vonzz. Erre írtam, hogy ez messze több, mint a sima külsőség.
2022. szept. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
100%

Netes randi előtt döntő a telefonbeszélgetés.

Amúgy igen, volt már velem is olyan hogy nem terszett annyira külsőre, de adtam esélyt neki.

Külső alatt itt azt értem hogy valamennyire azért tetszik pl jó kiállású pasi de kevésbé előnyös arcal, mégis a beszéde, modora meg tud fogni.

Persze, lehet az ilyenből komoly, nálam mibdig így van.

Aki külsőre tökéletesen bejön, annak vagy én nem, vagy kiderül valami amitől taszítóvá válik. Viselkedés, hang, stb.

2022. szept. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
100%

Én online társkeresésnél adtam, hiszen nem mindenki fotogén, illetve azért is, mert nem feltétlenül csak a külsőségeken múlik a kémia. Ez 3 alkalomból 1-nél jött be, viszont vele már egy éve együtt vagyunk. (Élőben nagyon-nagyon tetszett.)

Személyes ismerettségnél is volt, hogy adtam esélyt, viszont ez sosem sült el jól. Általában ha valaki csak úgy az alap működésével nem tud lenyűgözni minket, az egy randin sem tud. (Kivéve mondjuk, ha nem ismerjük annyira előre, de szerintem ahhoz, hogy a kémia kialakuljon a semmiből, csoda kellene.)

2022. szept. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
100%

8

Korábban azt mondtad, nem is volt párkapcsolatod, most meg már szakértő is vagy, ahogy látom. :DD


Amúgy kédező, nekem az eddigi válaszolókkal ellentétes tapasztalataim (is) vannak. Előfordult olyan, hogy pár hónap múlva képben volt egy Erasmus ösztöndíj, ezért "végülis-miért-ne" alapon elmentem egy olyan sráccal randizni, aki egyáltalán nem jött be nekem. Azt tudtam róla, hogy jófej, vicces és okos, de egyáltalán nem volt az esetem, és úgy voltam vele, hogy ha rosszul sül el a dolog, a külföldre költözés jó kifogás az ismerkedés lezárására.

Magam sem tudom, hogy történt, de bennem hamar kialakult a vonzalom, és nagyon kellemes barátság extrákkal kapcsolat lett abból a pár hónapból, amit még itthon töltöttem. Szóval nekem van egy ellenpéldám, ugyanakkor:

1. Csak azért mentem bele a találkozóba, mert bombabiztos "menekülő útvonalam" volt.

2. Azért nyilvánvalóan vannak olyan férfiak, akik annyira taszítanak, hogy ezer kellemes beszélgetés sem ébresztene bennem vonzalmat.

3. Minden nő más, és attól, hogy nálam utólag is ki tudott alakulni szexuális vágy, még nem biztos, hogy ez másoknál is működik.

2022. szept. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
100%
Leclerc, kérlek, ne alázd magad... Olyan vagy, mint Ben Shapiro, aki teljes komolysággal adta elő, hogy a nők benedvesedése egy mítosz. :DD Ennyire nyíltan nem kell megvallani, hogy képtelen vagy felizgatni egy nőt.
2022. szept. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
0%

16: "Korábban azt mondtad, nem is volt párkapcsolatod, most meg már szakértő is vagy, ahogy látom. :DD"


Ha a nőket érdekelné a szex, akkor tennének is érte. Nem csak várnák otthon a szőke herceget.

2022. szept. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem az esetem, de azért nem is taszít, mondjuk úgy, hogy számomra semleges a külseje, de szimpatikus, akkor adnék esélyt. Volt is ilyen és volt amiből lett is hosszabb kapcsolat.
2022. szept. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
100%

18

Eddig nem az volt incelkéim baja, hogy a nők össze-vissza szexelnek mindenféle szépfiúkkal? Össze vagyok zavarodva. :DDDDDD

2022. szept. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!