Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hölgyek, ti mely esetekben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, ti mely esetekben adtok esélyt a férfiaknak legalább egy randi erejéig?

Figyelt kérdés
Arra gondolok konkrétan, hogy olyan esetleg már fordult elő veletek, hogy annyira nem jött be a srác, de még is úgy gondoltátok, hogy adtok neki egy esélyt, hátha... ha történt ilyen, akkor ebből jó sült ki?

2022. szept. 24. 10:19
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
92%

Ha vkinek nem adok eselyt annak olyan okai vannak amiert maskor sem fogok.

Pl nincs kemia

Vagy foglalt es szeretore akar degradálni engem

Vagy nem foglalt de csak szexre akar degradálni

Stb

2022. szept. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:
Tehát ha jól értem, akkor alapvetően a külsőség az nem olyan fontos tényező az esélyadás mérlegelésekor?
2022. szept. 24. 10:21
 3/42 anonim ***** válasza:
0%

1. "Vagy nem foglalt de csak szexre akar degradálni"

Aki szexelni akar az miért egyenlő avval, hogy csak azt akarja?

2022. szept. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:
3. Gondolom azért, mert abban a pillanatban, csak azt akarja. Később persze ki alakulhat több is, de az ritka sajnos..
2022. szept. 24. 10:25
 5/42 anonim ***** válasza:
90%

3#a szex egy párkapcsolatban alapveto minimum.

Tehát akik járnak azok szexelnek.


Tehát aki azzal indit hogy szexet akar az sanszos h nem párkapcsolatot akar. Mivel párkaocsolatban evidens a szex nem kell arra kulon felkérni egy nőt.

2022. szept. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
100%

Volt rá példa. Fél évig jártunk, fiatal voltam és szűz, így tudtam húzni az időt. Őszintén hittem abban a fszságban, hogy ha eléggé akarom, majd beleszeretek. Na, nem így történt. Azóta is mély undorral gondolok az egészre és legszívesebben kitörölném azt a fél évet.

Ha valaki nem kelt bennem azonnal vonzalmat, ami messze túlmutat a natúr külsőségen, akkor annak nem a válaszom.

2022. szept. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
94%
Aki szexet kér és nem párkapcsolatra kéri fel a nőt, illetve nem ilyen iranyban randizik, az szexre megy. Aztán a nő arra várjon hogy kegyeskedjen egy szexkapcsolatban a ferfi eldonteni hogy méltoztatja e párkapcsolatra is venni a nőt? Ez megalázo.
2022. szept. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
0%

5 "a szex egy párkapcsolatban alapveto minimum."


:))))))))))


Aha persze kivéve mikor ép fája a feje, megy a vonat, xynak baja van a nővel......... meg akármi más.

2022. szept. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
93%
Leclerc, szerintem ezzel csak magadat járatod le, hogy nem vagy jó az ágyban.
2022. szept. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:
6: akkor pontosan min alapszik a vonzalom, ha nem kulsosegeken?
2022. szept. 24. 10:37
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!