Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hölgyek, ti mely esetekben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, ti mely esetekben adtok esélyt a férfiaknak legalább egy randi erejéig?

Figyelt kérdés
Arra gondolok konkrétan, hogy olyan esetleg már fordult elő veletek, hogy annyira nem jött be a srác, de még is úgy gondoltátok, hogy adtok neki egy esélyt, hátha... ha történt ilyen, akkor ebből jó sült ki?

2022. szept. 24. 10:19
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Összegezve ha jól értem, nagyon is számít a külsőség a tekintetben, hogy minden hölgynél van egy minimum szint, amit meg kell ugorni a férfinak és minden további csak innentől jöhet.


Azt gondolom, hogy ez egy egyben jogos és még is elég drámai dolog. Hiszen, mindenkinek joga van az ízléséhez ragaszkodni, ugyanakkor sajnos azt a férfiak elég magas százalékát nőtlenné teszi. Mert valljuk be, sajnos sokan nem érik el ezt a minimum szintet. Többek között én sem.


Bízom benne, hogy el fogunk jutni arra a technológiai szintre, ahol képesek leszünk olyan szinten programozni a vágyainkat, hogy ezt a drámát egész egyszerűen ki tudjuk vetni az életünkből oly módon, hogy az ehhez tartozó vágyat megszüntetjük.


Ha esetleg még valakinek van észrevétele vagy közölni valója a témával kapcsolatban, szívesen reflektálok rá. (a spam-eken kívül)

2022. szept. 24. 12:54
 32/42 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek más az a szint. Nem nagyon ismerek olyat, aki csúnya vagy nagyon igénytelen és mégis egyedül van. Ott is érvényesül a hasonló a hasonlóval elv.
2022. szept. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
100%

10

Szerinted? rengeteg minden. A tekintet, hang, beszéd, testtartás, mozdulatok...

Ezek a belsőből, egyéniségből fakadnak.

A legjobb külsőt is egy pillanat alatt lerombolja, ha valaki ostoba, nem tud normálisan beszélni, és ilyen "bocs, hogy élek" mentalitás árad a mozdulataiból, szavaiból.

Ugyanakkor egy vonzó, kiegyensúlyozott személyiség megszépíti a gazdáját.

2022. szept. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
100%

"azt a férfiak elég magas százalékát nőtlenné teszi. M"


Egy férfit sem ismerek, akinek soha nem volt nője.

AMúgy meg pont ti vagytok azok, akik vén, hájas fejjel is csak a 20 éves csinos lányokat veszitek észre.

2022. szept. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 A kérdező kommentje:

Sajnos a mai társadalmunkban a "hasonló a hasonlóval" elv nem igazán van érvényben szerintem. Felépült egy olyan struktúra -vagy talán ez mindig is jelen volt és csak én vettem most észre -, hogy a férfinak mindig többnek kell lennie mint a nőnek, hogy legyen egy kedvese. Ez a több nagyon sok mindenben kimerülhet. A default állapot az a külső. A számszerűsítés kedvéért egy 10/6os srác megkaphat egy 10/4es hölgyet, viszont fordítva ez már sajnos nem lesz igaz.


Természetesen vannak kerülő utak. Ilyen például az, amikor az adott férfi mérhetetlenül gazdag, vagy esetleg valamiféle tekintéllyel rendelkezik az adott hölgy felett és még sorolhatnám.


Fontos megérteni, hogy amiről én most írok az a szabály és nem a kivétel. Szerencsére vannak olyan férfi társaink, akik élvezhetik az élethelyzetüket, mint kivételek.


Egyébként teljesen egyetértek azzal, hogy a legjobb külsőt is totálisan letudják rombolni a szellemi képességek vagy azok hiánya. Viszont egy ilyen illető 1 lépéssel még mindig előrébb van, mint egy hátrányosabb kinézetű társa. Mert legalább megtudta lépni a 0.-k szintet, az elvárt külső minimumját.. Viszont aki eleve nincs 0.-k szinten, annak már ugyan mindegy.


Illetve abban is igaza van szerintem néhány kommentelőnek, hogy nagyon sokan jogtalanul várnak el olyan lányokat maguk mellé, akik szintekkel feljebb vannak. De az ilyen egyének hamar rájönnek a fentebbi struktúráltságra, amiről beszéltem és kénytelenek lesznek vagy gazdaggá válni, vagy elsajátítani a cölibátus tudományát.

2022. szept. 24. 14:30
 36/42 A kérdező kommentje:
Egy valamit elírtam: *Aki eleve a 0. szinten van.
2022. szept. 24. 14:33
 37/42 anonim ***** válasza:
100%

29

Lehet, csak veled nem kell párkapcsolat. Erre nem gondoltál, okoska?

2022. szept. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
0%

Adtam, de azt mondom, soha többet. Belebonyolódtunk, persze ő lehozta értem a csillagokat is, de kémia részemről nem volt. Nagyon rossz volt 1,5 év után megmondani, hogy bocs, de nem megy mégsem:(

Csak javasolni tudom, hogy NEEE....

2022. szept. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 A kérdező kommentje:
De az nem imponált neked, hogy lehozta neked a csillagokat? :(
2022. szept. 25. 18:02
 40/42 anonim ***** válasza:
69%
Én olyannak adtam már esélyt randira, aki nem fogott meg annyira elsőre, de nem is taszított, hanem olyan semleges volt - mert kedves volt, udvarias, szépen bókolt. Pár napig chatelgettünk, egy randi volt, nem lett folytatása - én döntöttem így, mert szinte semmi közös nem volt bennünk... 1 db közös hobbit tudtunk összehozni, azzal is úgy volt a férfi, hogy "hát szeretem csinálni, ha a kollégák elrángatnak, de már 3 éve nem voltam"... azon kívül semmi; sem közös ízlés, meg egy chates megjegyzéséből arra is következtettem, hogy a közéleti-politikai meggyőződésünk is elég távol áll egymástól. Ő is azért akarta volna továb folytatni, mert külsőre nagyon bejöttem neki, és ennyi.
2022. szept. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!