Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hölgyek, ti mely esetekben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, ti mely esetekben adtok esélyt a férfiaknak legalább egy randi erejéig?

Figyelt kérdés
Arra gondolok konkrétan, hogy olyan esetleg már fordult elő veletek, hogy annyira nem jött be a srác, de még is úgy gondoltátok, hogy adtok neki egy esélyt, hátha... ha történt ilyen, akkor ebből jó sült ki?

2022. szept. 24. 10:19
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
0%
20. Nem vagyok incel.
2022. szept. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
100%

21

Jaja, csak sosem volt csajod, utálod a nőket és mindenféle f@szságot terjesztesz róluk. Nem is értem, hogy feltételezem, hogy incel vagy, amikor az összes kritériumnak megfelelsz?

2022. szept. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
100%

A mostani párommal személyesen nem lobbant fel az első randin a lang, jóképűnek talaltam, de nem volt az esetem. A második randitol viszont megveszem érte.

Akkor érdemes szerintem esélyt adni kémia “nelkul”, ha a másik nem taszít és helyesnek találod, de nem feltétlenül olyan, mint az “ideál”, amit elkepzeltel.

Ha taszít vagy nem tudod magad elképzelni mellette, akkor felesleges.


24N

2022. szept. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
100%

11 te válogatod meg azt hogy kivel jársz.

Egy nő ha szexet elutasit kapcsolatban es gyakorta, es ez neked nem felel meg, jogod van kilepni, de a nőnek is joga van szexet elutasitani.

2022. szept. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
28%

22. Nem hiszek olyanokban hogy a nők a pasik 20%ával vannak a többi meg hoppon marad.

Olyanban se hogy a nőknek csak egy dolog kéne. (pénz, kinézet, stb)

Végülis szűz vagyok ez igaz. Csak azt nem értem hogy, ebből hogy jön az hogy, más hülyeségével egyet kéne érteni?

2022. szept. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
100%

25

Ha szűz vagy, akkor felfoghatatlan, hogy miért szakérted a kapcsolatokat? Kettővel több szexuális partnerem volt, mint neked, és mindkettővel imádtam szexelni. Nem panaszkodhattak sem a mennyiségre, sem a minőségre. De ebből sehol sem következik az, hogy ha éppen nincs senki a láthatáron, akihez igazán vonzódom, akivel igazán jókat tudok beszélgetni, és akivel nagyjából azonos céljaink vannak az életben, akkor rögtön muszáj megdugassam magam valakivel.

Értem, hogy a férfiak így működnek, de a nők többsége nem. Attól még fontos nekik a szex...

2022. szept. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
100%
Ha szűz vagy akkor miért osztod az észt a nők szexuális preferenciájáról??? Agyam eldobom😂
2022. szept. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
100%

"1. "Vagy nem foglalt de csak szexre akar degradálni"


Aki szexelni akar az miért egyenlő avval, hogy csak azt akarja?"


Nem egyenlő azzal, viszont a mondatban, amire reagáltál, nem az szerepelt, hogy "szexre", hanem az, hogy "csak szexre - eleve benne volt a CSAK szó, és éppen azon volt a hangsúly, hogy CSAK szexre.


Próbáld ennek a tudatában újra megnézni, hogy mit reagáltál rá, és így mennyi értelme van.

2022. szept. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
0%
26. Kudarcom van elég. Ha nőknek kéne párkapcsolat akkor tennének érte.
2022. szept. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem mondanám, hogy olyannal is lettem volna, aki annyira nem jött be - nem szoktam ilyen emberrel randizni, mert tisztelem annyira, hogy ne akarjam feleslegesen ególegyezgetés miatt rabolni az idejét.

Olyan volt viszont, hogy akadt fenntartásom a férfit illetően, mégis adtam neki esélyt. Változó volt a végeredmény, volt hogy igazán jó sült ki belőle, volt hogy semmi. De egyiket se bántam meg, szerintem ha valakiben elkezd az ember fantáziát látni, annak érdemes adni egy esélyt.

2022. szept. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!