Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Másnak is nagyon számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is nagyon számít párkereséskor a külső? Nekem eléggé számít. Sokan nem tetszenek külsőre. Online ismerkedek. Vannak, voltak akikkel beszélgettem.

Figyelt kérdés

Normálisnak tűnnek az alapján ahogy beszéltünk de külsőre nem tetszenek. Bár az egy dolog hogy mit írnak,írni bármit lehet. Volt akivel kölcsönös volt a szimpátia minden tekintetben mégsem lett belőle semmi. Mindig valami történt, közbe jött neki mikor végre találkozhattunk volna. :(

Szerintem fontos a külső. Kell hogy tetszen, hogy vonzzon. De így lehet hogy nehéz lesz párt találni komoly kapcsolatra. Ti mit gondoltok erről?


2022. júl. 22. 08:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Szerintem attól még simán lehet szép valaki, ha nem sminkeli szét magát, vagy használ filtereket. Az a baj, a mostani természetes lányoknak nincs önbizalmuk.
2022. júl. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

10.-re.


AV igazi arca, sima zsidó csaj, akikkel tele van Buda, meg sok diplomagyár. [link]

2022. júl. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Lehet hogy válogatós vagyok amiért sokan nem tetszenek? Nem tetszik az arcuk.
2022. júl. 22. 10:02
 14/18 anonim ***** válasza:

Nekem inkább a pénz.

Akit szeretsz megszépül. Aki csak a külseje miatt tetszik az nagyon max fél év alatt elmúlik.

2022. júl. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
És ha jön a helyi Dzsézön Momoa, aki full csóró?
2022. júl. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Ha meg 40 éves és ráncos leszel, akkor kukába dobnak téged, mert találtál egy hasonszőrűt, akkor mit fogsz gondolni e fontos külsőségekről?


Megérdemelted-megérted, mert elavultál:DDD


Mindenki lehet vonzó és szép és elég ha csak 1 embernek az valaki, de a pamacsolt rondák ezt nem értik meg sose...

2022. júl. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
8%

Figyeljcsak, erre válaszolj


32 éves vagy. Mit akarsz még?


Felnéztem tinderre, és a 24 évesek közül 10-ből 6 jó szexre.


32 évesek közül 10-ből, 20-ból 1.


Borzasztó mértékű a külső leromlása és nagyon gyors ebben az időszakban, nőként.


Ha ki is nézel valahogy, akkor is a biológiai órád nagyon ketyeg.


Mind szülésre, mind a külső megjelenésedre.


Ha nagyon szerencsés vagy, mondjuk a nők 10%-aba tartozol, és nem kiélt nénis az arcod, nem ráncos a szemed körül, nincs rajtad túlsúly, akkor nagy a szerencséd. Hamarosan lesznek ráncok és nagyon látszódni fog a kor az arcodon, ha még nem látszik


Azt nem mondom, hogy válogathatsz kedvedre, hiszen valszeg ez nem így van.


Persze egy 10 perces dugást összehozhatsz egy semmirekellővel, nagy kaland. De többre... nagyon súlyosan romlanak az esélyeid


Tehát mire vársz? a sültgalambra?



"mégsem lett belőle semmi. Mindig valami történt, közbe jött neki mikor végre találkozhattunk volna"


persze, közbejött neki... és nem volt azóta sem ideje új időpontot keresni...

ja, véletlen sem az van, hogy talált egy fiatalabbat, jobbat

2022. júl. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Addig szerencsétlenkedsz apróságokon a "közértben", hogy az üres polcot találod hamarosan magad előtt s mehetsz haza éhezni-álmodozni:DDD
2022. júl. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!