Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire számít egy nő mozgása...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire számít egy nő mozgása, mozdulatai párkeresés során? Lehet ez meghatározó jelentőségű?

Figyelt kérdés

Értem ezalatt, hogy felvesz egy magassarkú cipőt, papucsot, de egy métert sem tud benne gyalogolni. A mozdulatai mennyire finomak, kecsesek, mennyire tűnik természetesnek vagy mesterkéltnek.

Férfiak és Nők válaszát is szívesen elolvasom.



2017. aug. 15. 14:25
 1/9 A kérdező kommentje:

No ez kezd érdekes lenni,mert 1 perc alatt 3 privát üzenet is érkezett a témában. Furcsa, hogy ez ennyire megosztó kérdésnek ígérkezik.

A kérdést férfiként írtam ki, de mindenkinek előre is köszönöm aki megtisztel véleményével.

2017. aug. 15. 14:34
 2/9 anonim ***** válasza:
Mint mindenben, itt is a végletek a taszítók. Ne úgy mozogjon mint egy karót nyelt dáma, sem pedig úgy, mint egy neandervölgyi. Lehetőleg természetes legyen, ne mesterkélt...
2017. aug. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Tudatosan csak nagyon extrem esetben szamit szerintem, de tudat alatt nagyon is befolyasolja az ember velemenyet.


Egyebkent mi inspiralta a kerdest?

2017. aug. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Egy baráti beszélgetés inspirálta a kérdést.

Számomra nagyon fontos, hogy egy nő nőiesen mozogjon, talán fontosabb mint az öltözködés vagy a frizura. Van aki ezzel nagyon nem ért egyet, éppen ezért vagyok kíváncsi a válaszokra.

2017. aug. 15. 15:19
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
Pont egy másik kérdéshez ìrtam a horror randit!Ha màr felidéztem magaban az ide vonatkozó részt leìrom. Làny könyörgött a találkozóért otthon nem mondta el, hogy az exe dobta bejàrt a városomba "randizni". Pláza éttermi részén találkoztunk...ki akartam nagy ìvbe kerűlni mert kezdőkép: 3féle kaja összeturmixolva (mint amit kihánytak)a tànyérja helyett a tálcán (később a takarìtónő rá is szólt ) Köszönés "szevasz szabd meg meg se ismersz??". Idàig hibák nem tud enni, testtartása mint egy tajparaszt 60éves alkeszé! Ordibálva köszön!Igénytelen. Foga közé szorúlt valami a mosdóban valamivel eltüntetés helyett köpködött folyamatosan. Elvben alkatának megfelelően és nőiesen volt felöltözve (tàrskeresős képein ìgy jól nézett ki) de a ruhát természetesen leette ami úgy nézett ki mintha valakivel szájjal jót tett volna és a ruhára eresztette volna a magját a pasi. Cipő olyan magassarku volt rajta mint amikir egy csìzma szàràt boka alatt levágják. Nekem nem tetszik az ilyen (persze legolcsóbb gagyi kìnai formàtlan ) na de ebben körűlbelűl 8asokat ìrt le ahogy lépkedett. Jobbradől balradől köröz. Panaszkodott, hogy szédűl. Eztàn vett egy üveg tejet amit üvegből ivott szàja tiszta tej lett tartott vagy 5percig mire eszébe jutott letörölni. Amit egy bajor nyugger sörhabot letörlő mozdulatával hajtott végre vàrtam egy pusztakezes orrfújással koronázza meg. Egyszer láttam a lányt akkor egy neccharisnya magassarku miniruha kombóban dőlöngézett szerintem olcsó útszéli lánynak nézett ki. Nagyon régen vt egy másik lány randiztam vele később egy iskolàba jàrtunk ahol bulldózernek csúfoltàk a feje mindig előrébb járt 20centivel mint a lábujjhegye. Mondjuk ha egy làny semmilyen szabásu farmerban és kopott gyöngyvàszon betétes sportcipőben jön első találkozóra már nem lesz második alkalom , kivéve ha eleve túràzós program volt megbeszélve.Egy nő legyen nő kecses finom nőies tudjon többféle ruhát viselni tudja azt, hogy a fekete csík a harisnyàn mire való hamàr olyat vesz fel. Ja láttam màr alacsony vékony lányt 4es méretü nylon harisnyàban. Lógott rajta. Az is gàz amikor a cipő sarkak 30-60 vagy 135fokos szöget zàrnak be
2017. aug. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Még egy szösszenet: vannak bizonyos utànzó/önbizalomhiányos lànyok akik úgy öltöznek mint az osztály szépe csak éppen nincs rá anyagi keretük ,olyan alkatuk amin aza ruha jól áll.

Megjegyzem a büdös 1 et fizet 4et vihet kìnai boltos cucc lànyok 2/3àn nem áll jól! Stílus igényessé belűlről fakad de külsőn tör felszìnre mint a forràsvìz.

2017. aug. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehetőleg kerülje az olaszos gesztikulációt. De azt a tipikus kocka ruszki mozgást is. "Minyá závút Olga" és csak 90 fokban mozog közben.
2017. aug. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egy finom, nöies mozgas csodakra képes! En legalabbis beindulok töle nagyon. Nem kell túl riszálni, de egy feszesebb naci, ha kicsit szelesebb a csipöje...jujj..az a gyengem😊. Mind biologailag, mind kemialiag

29f

2017. aug. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem az a lényeg, hogy magas sarkú van rajta vagy tornacipő.


Tinilányként egy barna kisveréb voltam szürke kabátkában és figyeltem a sikeres, vonzó nőket, hogy miben áll a sikerük titka. Nem a szépség, közel sem. A mozgás, na az már igen. Megfigyeltem, hogy az után a lány után fordultak meg a legtöbbször, akinek összerendezett, harmonikus a mozgása, a járása, nem darabos, nem kapkodó. Akinek szép a testtartása. egyenes a háta, nem lóg a nyaka, nem görnyed, tudja, hogy üljön le, hogy ne essen előre a hasa, ne tespedjen szét a combja.


Egy tininek ez nehéz mutatvány, már életkori sajátosság a darabos, esetlen mozgás, a testmérethez képest túl hosszú karok (később ez kiegyenlítődik)


Ezért tanácsos táncra, sportra járatni a gyerekeket, mert összerendeződik a mozgás.


Hozzátenném még, h elég rendesen kikupálódtam én is mozgásilag és nem is volt gondom a párkereséssel.

2017. aug. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!