Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randizgatások során nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizgatások során nektek egyértelmű szokott lenni, mik a srác szándékai? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Hello:)

Nektek, ha van epp egy srac, akivel randiztok. Ennek során számotokra kiderul, hogy mik a szándékai (komoly, kevesbe komoly stb.)? Ha igen miből?


És ha nem.. akkor rákérdeztek? Vagy csak engem erdekel ez ennyire?:D


Köszi!:))


2017. ápr. 22. 23:56
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Minden pasinak a dugás a szándéka. Ha emellett jó csak úgy együtt is lenni, akkor lehet belőle hosszabb is talán.
2017. ápr. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
35%
Ez nem a tini kategória.
2017. ápr. 23. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én rákérdezek. Mivel általában nem szeretek szórakozni (vagy ha szeretnék, nem szeretném a kásakerülgetést, hanem csináljuk és kész :D), egy normális időzítéssel szóbahozom neki, hogy amúgy hogy áll a kapcsolatokkal, mennyire tervez jelenleg komolyat, meg ilyesmi. Mert hogy jobb egyenesnek lenni és ne vacakoljon egyikünk sem, ha nem egymást keressük, mert én mondjuk randizgatni meg kicsit húzni akarom az időt, ő meg nem, mert jobb lenne neki egy futókaland, vagy tudom is én.


Általában úgy tálalom a kérdést, hogy ne az legyen a vége, hogy neki "be kell valamit kamuzni" annak érdekében, hogy működjön ez, vagy ne legyen kínos. Hogy egy kapcsolatból mennyire lesz komoly kapcsolat, azt nem lehet előre megmondani nyilván, de ha nyitott az elköteleződésre, az jó jel. A többit majd eldöntjük mi és az összhang. :)

20L

2017. ápr. 23. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: egyébként általában egyértelmű szokott lenni. Valahogy mindig kikötünk egy ilyen témánál és érződik a válaszaiból számomra. De ha nem, nem szoktam ezen gondolkodni, hogy megfejtsem, rákérdezek, azt' cső. :D
2017. ápr. 23. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem egyértelmű szokott lenni mik a szándékaim. ;D

30/f

2017. ápr. 23. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!