Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet randimeghívásra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet randimeghívásra egyértelmű választ kapni?

Figyelt kérdés

Sokan írják itt, hogy randira hívtak egy nőt és elutasították, hogy "bocs, nem érzem a szikrát", "nincs kémia", "legyünk inkább barátok". Vagy hogy randira hívták, igent mondott, aztán randiztak is, mindenki boldog.


Én többször jártam úgy mostanában, hogy nem kaptam egyértelmű választ, pedig a nő független volt. Nem koptattak le, a saját problémáikra hivatkozva türelmet kértek, aztán vártam egy ideig, de mégsem jött össze a találkozás. Személyes véletlen találkozáskor tovább csavargatták a hajukat, pikáns utalásokat tettek - mindegyiküknél láttam, hogy nem barátként kezelnek -, mailben elmesélték az életüket, kedveseket írtak nekem. Ha nem írtam, mert nem láttam értelmét randi nélkül, akkor meg nagyon hiányoltak. De egy kávéra elmenni, attól féltek.


Hogy csinálja, aki az egyértelmű randikérésre igen-nem választ kap?


Vagy csak annyi, hogy bizonytalan, lelkileg labilis emberekbe futottam az elmúlt időben?


2016. nov. 8. 19:52
 1/2 anonim ***** válasza:

TE IS ILYEN VÁLASZOKAT KAPSZ. Amikor a nő a kifogásokat keresi, az egy egyértelmű NEM válasz.


-Milyen terveid vannak a következő napokra?

-Ó, hát csak tanulás/munka szinte.

-Akkor arra gondoltam találkozhatnánk személyesen is kettesben :)

-Bocs, de "bla-bla-bla".


NA EZ EGY NEM. A nő vagy akar találkozni veled és ráér a kövi napokban, vagy nem. Ez egy nagyon bipoláris dolog. Igen vagy nem. Ami nem igen, az nemnek számít pedig.

2016. nov. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ebben van igazság. De még csak "bocs, de blabla" sincs.


Személyesen gyorsan elköszöntek, ha megkérdeztem nyíltan. Írásban meg nem válaszoltak semmit.


Volt olyan, aki visszakérdezett, milyen programra mennénk, és még lelkendezett is, hogy érdekelné. A konkrét nap megkérdezésénél meg mély csend.

2016. nov. 8. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!