Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak/Nők! Mi volt a legbutá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak/Nők! Mi volt a legbutább/legkínosabb kérdés, amit randi során feltettek nektek?

Figyelt kérdés

2017. márc. 3. 11:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy minek farasztom magam azzal hogy idegen nyelvet tanulok?Semmi haszna.(N)
2017. márc. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
Nem randi volt, csak ismerkedés de azt kérdezte a srác "Nem gondolod, hogy felszínesebbnek kellene lenned?"
2017. márc. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

17 éves voltam kb. Második vagy harmadik randi során, ültünk egy padon, beszélgettünk, majd egyszer csak minden előzmény nélkül: "Melyik a kedvenc szex pózod?"

26N

2017. márc. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

16 éves lehettem. Második randin a pasi már szexelni akart. Persze akkor még szűz voltam, ezt ő is tudta. Nem akartam lefeküdni vele erre megkérdezte, hogy talán apácának készülök?

Tudom ez annyira nem nagy dolog de akkor igenis kellemetlen helyzetbe hozott ezzel a kérdéssel.

2017. márc. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
98%

Pár nap társkeresős beszélgetés után, 15perc késéssel érkeztem (jeleztem neki természetesen).

Mondom élőben: bocsi, késett a bébiszitterem.

Erre: Neked van gyereked??


Tulajdonképpen ezzel kezdődött a bemutatkozásom az adatlapomon. Ellenőriztem.

2017. márc. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Találkoztam nővel, akiről később kiderült, hogy leszbikus. amikor meghallotta a hangomat, a következő volt a reakciója:

"Nahát, te férfi vagy?" :(

2017. márc. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
A legmeglepőbb talán (rapid randin) egy férfitől, hogy nem érzem-e túl korainak, hogy 8 hónappal a szakításom után ismerkedni próbálok.
2017. márc. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%

első randin: szülnék-e neki?


a pasi akkor 42 volt, nagyon jómódú és gyerektelen, én 33, frissen elválva, épp helyrejövőben... nem randiztunk többet.

2017. márc. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

A férfit, egy koncerten ismertem meg és egész jól kijöttünk, rá, másnapra, elhívott egy cukrászdába.


Elmentem, leültünk, erre megkérdezi, hogy jéé, te tényleg eljöttél?...


???..Gondoltam nem csak képzelődsz, de gondoltam semmi baj, csak izgul, vagy csak egy gyenge poén akart lenni.


Elkezdtünk beszélgetni, elég jól alakult, szimpatikusak is voltunk egymásnak...


Erre, a randi közepe felé benyögte, hogy...hmmm, nagyon csinos vagy és pénzért mikben szoktál benne lenni és hány pasival?


Köpni-nyelni nem tudtam, mint, ha két énje lett volna...


Felálltam, a kávém/sütim árát letettem az asztalra és otthagytam, szerencsére a cukrászdából kijövet épp ismerősbe futottam bele, így már nem jött utánam.


Nem hittem el, hogy szóba álltam egy ilyen emberrel, számomra kínos volt és tanulságos.

2017. márc. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
95%

Te komolyan azt hiszed, hogy az orvosok meg akarnak gyógyítani?


Hoztál magaddal holdtejet?(teliholdkor)


Ráérsz este?(kisbaba mellett)


Beülünk egy italra?(délelőtt)


Természetes úton szültél?(első beszelgetés)


Vannak terhességi csíkjaid?(első beszélgetés)


Hogy bírtad ki ennyi ideig szex nélkül?


Ezt most fizeted te?


Egy csomó volt még..

2017. márc. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!