Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányok miért kérdezik meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért kérdezik meg ismerkedés során vagy a randin, hogy mikor volt legutoljára kapcsolatom, illetve hogy mennyi ideig tartott?

Figyelt kérdés

Mit szeretnének ebből megtudni?


Van erre "jó" válasz? Tehát pl. ha régen volt, rövid ideig az gáz, vagy micsoda?



2016. nov. 7. 09:01
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
42%
ki tudja. A lényeg, hogy sose ismerd el ha van másik aktuális kapcsolatod.
2016. nov. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
30%
A csajok szeretnek folyton kombinálni, nyilván ebből is valamit ki akarnak okoskodni, de hogy mit, azt lehet ők sem tudnák megmondani. Amúgy meg volt olyan csaj akit ez érdekelt, és olyan is akit egyáltalán nem...
2016. nov. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
95%
Én nem kérdeznék ilyet első randin, de azért szeretem sokadikon megbeszélni, hogy hogy áll a múlttal. Egyrészt ebből le tudok szűrni valamit a tulajdonságairól, másrészt megtudhatom, hogy mennyire van túl az exeken.
2016. nov. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Kíváncsiság. Ha valakit meg akarok ismerni akkor mindent tudni akarok róla és ez is közé tartozik. Jó vagy rossz válasz nem igen van, attól hogy mondjuk azt mondja hogy 10 barátnője volt és egyik se tartott egy hónapnál tovább, nem fogok arra gondolni hogy akkor biztos velem se sikerülne neki tovább, mint ahogy ha azt mondja hogy csak hosszú és kevés kapcsolata volt abból se az következik, hogy biztosan megbízható és jó a kapcsolatokban. Meg attól hogy régen volt nem lesz lúzer. Majd megismerem magamnak és kiderül, ebből nem fogom leírni, de ettől még a teljes kép kialakításához szükséges.
2016. nov. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
26%
Mert a szemükben akkor vagy értékesebb, ha kelendőbb vagy. Ha nem volt (elég) kapcsolatod, az azt sejteti, hogy lúzer vagy, értéktelen, mert más sem látott benned semmit. Hülye gondolkodás, de hát ilyen a női agy.
2016. nov. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
46%
Azert, ha -tegyuk fel-28 rvesen meg sose volt senkid, csak csokoloztal, elgondolkodtato, de erre ra lehet jonni anelkul is, hogy ezt elmondanad.
2016. nov. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Én túl vagyok az exeimen, de azt vallom, hogy első randin nem kell erről beszélni, illetve én se szoktam megkérdezni senkit.

Ami elmúlt, az elmúlt, e tekintetben a múltja nem érdekel.


Viszont én nem szoktam az exeimről beszélgetni, mert nem látom értelmét, ezért a kérdést elszoktam hárítani, de túl vagyok rajta. Minek beszéljünk a rosszról?:D

2016. nov. 7. 09:37
 8/27 anonim ***** válasza:
37%

Női agy:

Férfinak sok kapcsolata volt, akkor menő/igazi férfi.

Férfinak sosem volt kapcsolata, akkor lúzer/nyomi férfi.

2016. nov. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Hat nyomi is...ahogy oregszik, annal jobban.
2016. nov. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
#6 semmi elgondolkodtató nincs ebben.
2016. nov. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!