Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányok miért kérdezik meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért kérdezik meg ismerkedés során vagy a randin, hogy mikor volt legutoljára kapcsolatom, illetve hogy mennyi ideig tartott?

Figyelt kérdés

Mit szeretnének ebből megtudni?


Van erre "jó" válasz? Tehát pl. ha régen volt, rövid ideig az gáz, vagy micsoda?



2016. nov. 7. 09:01
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

#20

Vééégülis, a hazugság miért is lenne rossz pont? :) Ki ne akarna olyannal együtt lenni, aki már az első pár találkozó alatt is hazugsággal indít? :)

2016. nov. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

1. Sose fogod megtudni, hogy hazudott

2. A nők is hazudnak, tehát nincs erkölcsi alapjuk ahhoz, hogy számonkérjenek egy hazugságot

2016. nov. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Én kíváncsiságból kérdezem meg, de ugyanúgy a pasik is megszokták, nem tudom, mi ebben a furcsa. Nyilván lehet következtetni bizonyos dolgokra, de rossz válasz számomra nincs.
2016. nov. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

"Sose fogod megtudni, hogy hazudott "

Nem, nyilván SOHA nem ismerem meg a haverjait/családját/stb, akik elkotyoghatnak valamit. Meg nyilván ha 2 év múlva valahogy megint szóba kerül, akkor emlékezni fog rá, hogy mit hazudott random anno.

Elég naiv vagy, ha szerinted soha nem jön rá egy ilyen alapvető dologra az, akivel nagyon közeli kapcsolatban vagy.

Az engem nem érdekel, hogy más nők hazudnak-e, meg hogy mit, én nem szoktam, és ugyanezt várom el a partneremtől is.

2016. nov. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Ja, nem szoktál hazudni.. :D Te lennél az egyetlen a világon, ha ez igaz lenne, de nyilván nem az :)
2016. nov. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

#25

Mindenki hazudik alkalomadtán, de van különbség a füllentés, meg a pofátlanul a másik szemébe hazudás között. Én pl a páromnak még soha nem hazudtam semmilyen téren, de gondolom úgyse fogod elhinni :D

2016. nov. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Hogyhogy miért? Hát mert párkapcsolatot akarnak veled, ezért érdekli őket a párkapcsolati életed.


Mit szeretnének ebből megtudni?

Azt, hogy ki vagy te, mit érzel, szabad-e a szíved, van-e gyereked, feleséged, viszonzatlan szerelmed, stb., ami befolyásolja a Veled való szerelmi kapcsolatot.

2017. máj. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!