Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányok miért kérdezik meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért kérdezik meg ismerkedés során vagy a randin, hogy mikor volt legutoljára kapcsolatom, illetve hogy mennyi ideig tartott?

Figyelt kérdés

Mit szeretnének ebből megtudni?


Van erre "jó" válasz? Tehát pl. ha régen volt, rövid ideig az gáz, vagy micsoda?



2016. nov. 7. 09:01
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
10%
Ooigen. Tudom, hogy nincs, megint rossz vizre eveztem, itt sok az olyan pasi, aki sose volt novel...az ilyenrk kikerik, meg lepontoznak.
2016. nov. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Én már sok lánnyal ismerkedtem, de egyik se kérdezte meg soha.
2016. nov. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
szerintem ezt férfiak és nők egyaránt megkérdezik, de szerintem sem első randira való
2016. nov. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Én nem szoktam megkérdezni, mert nem látom értelmét. Nem érdekelnek másnak a múlt kapcsolatai.
2016. nov. 7. 10:07
 15/27 anonim ***** válasza:

Nekem kifejezetten szimpatikus, ha egy ffinak kevés de hosszan tartó kapcsolatai voltak.

Az enyémnek 6 hónapja nem volt senki, tiszta lappal indult - én előtte 1,5 hónappal dobtam ki a folyton máshova kacsintgató exemet.

2016. nov. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Van jó válasz: az őszinte. A hazugság úgyis kiderül előbb-utóbb, és bántó lesz, innentől tökmindegy, hogy mi volt a valóság, és mit mondtál.


Pl a páromnak 2 kapcsolata volt, és 5 éve lett vége a másodiknak, mikor összejöttünk. Én meglepődtem, de örültem, hogy elvehetem a "második szüzességét" :DDD

2016. nov. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
En ezt nem szoktam megkerdezni. Mondjuk altalaban olyan fiukkal megyek el randizni akiket mar valamilyen szinten ismerek es nagyjabol van sejtesrm hogy miota nincsen senkije de azt sem en kerdezrm. Kicsit felek a valasztol es inkabb ugy vagyok vele hogy ezt jobb nem tudnom :D
2016. nov. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Ha az utolsó kapcsolatról érdeklődnék, akkor azt azért tenném, hogy megtudakoljam, hogy túl lehet-e már a pasi exén, mert nem akarok egy pótlék vagy búfelejtő lenni, esetleg lelki szemetesláda.


Meg sok mindent elárul az emberről, hogy hogyan beszél a volt párjairól. Ha pl. csak szidja őket, hogy milyen büdös ribi mind, meg ő az áldozat, ő nem tehet semmiről az sose jó. Egy-két eset még lehet véletlen, de ha az ember sorozatosan ribikbe botlik, az nem az. (Fordított esetben is tartom, ha egy nőt minden pasija megveri, megcsalja, az az ő hibája is, mert nem szelektál kellően, rosszabbik esetben ilyen személyiségjegyű emberekhez vonzódik.)

A jó válasz az igazság, és az, hogy egyáltalán hajlandó válaszolni, beszélni róla. Minden létező dologban gyanúsak a tabutémák és a dogmák. (Politika, vallás, törnélmi események, stb) Ha az ember egy egyszerű kérdésre azt kapja, hogy mi köze hozzá, hogy jön ő ehhez, esetleg bűncselekménynek számít a megkérdőjelezése, ott k*va nagy titkok és hazugságok lehetnek.

Visszatérve a kérdésre: Azért kérdezgetem a pasit, mert érdekel az élete, jelleme. Ehhez meg hozzátartoznak a volt kapcsolatai is. Nem kell esettanulmány az előző kapcsolatról, de pár mondatban azért csak felmerülhet a téma.

2016. nov. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Aki első randin ilyet kérdez, az egy tahó, de most komolyan... és nőként mondom ezt.


De ha később megtudok olyasmiket, hogy volt 15 kéthetes kapcsolata, akkor már azért odafigyelek, meg felkészítem magam, hogy lehet, hogy nem egy főnyeremény a srác vmi oknál fogva.

2016. nov. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Sose tudhatod, hogy milyen válaszból lesz a gáz.


Ha régen volt, akkor az is lehet gáz, mert szánalmas vagy, hogy ennyi ideig nem tudtál becsajozni.

Ha nem régen volt, az is lehet gáz, mert akkor még nem léptél túl rajta.

Ha hosszú volt, az is lehet gáz, mert tutyimutyi vagy, miért nem léptél ki hamarabb egy nem működő kapcsolatból.

Ha rövid volt, az is lehet gáz, mert akkor meg gyáva vagy, mert elmenekültél a problémák elől, ahelyett, hogy megpróbáltad volna megoldani.


Egyszóval, ne akarj a női gondolkodásban logikát keresni. Nincsen. Hidd el, én már próbáltam, sokszor, de nincs.


Mondd mindig azt, hogy fél évig tartott, fél éve lett vége, és azért lett vége, mert a csaj kapott egy külföldi állást, és nem akartatok távkapcsolatot fenntartani, talán még ennek van a legnagyobb esélye, hogy nem lesz rossz pont.

2016. nov. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!