Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Másnak is nagyon számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is nagyon számít párkereséskor a külső? Nekem eléggé számít. Sokan nem tetszenek külsőre. Online ismerkedek. Vannak, voltak akikkel beszélgettem.

Figyelt kérdés

Normálisnak tűnnek az alapján ahogy beszéltünk de külsőre nem tetszenek. Bár az egy dolog hogy mit írnak,írni bármit lehet. Volt akivel kölcsönös volt a szimpátia minden tekintetben mégsem lett belőle semmi. Mindig valami történt, közbe jött neki mikor végre találkozhattunk volna. :(

Szerintem fontos a külső. Kell hogy tetszen, hogy vonzzon. De így lehet hogy nehéz lesz párt találni komoly kapcsolatra. Ti mit gondoltok erről?


2022. júl. 22. 08:03
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
No vagyok,32 éves
2022. júl. 22. 08:05
 2/18 A kérdező kommentje:
Nő vagyok
2022. júl. 22. 08:06
 3/18 anonim ***** válasza:
75%
Mindenkinek számít. Ilyen magvas gondolatokra telik 32 évesen?
2022. júl. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%

Na jó, de mennyire fontos?


Mert ha ez kéne: [link]

És nem elég helyette ez: [link]


Akkor sosem lesz nőd.

2022. júl. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
68%
Nekem is fontos a külső. Szerintem alap, hogy legyen négy lába, két keze, két szeme, a fülei is legyenek tiszták és azért a szája is legyen ápolt. Igazából a bőrszín az mindegy, de azt azért elvárnám, hogy hetente fürödjön legalább egyszer. A haja lehet kócos de odalent azért inkább ne legyen Amazonas.
2022. júl. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%

Ja, nő vagy...na akkor másképp kérdem: A kockahas, vagy a kifizetett fűtésszámla a fontosabb?


4. voltam.

2022. júl. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
91%
#4: a kettő között csak a körítés más.
2022. júl. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%

7.-re.


NA! Az Alfa Romeo nem Ferrari.

2022. júl. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
95%

Persze, hogy fontos a külső, hogy a fenébe ne lenne az? Ha nem vonzódunk valakihez, lehet az akármilyen okos és kedves ember, akkor sem kell mint társ.

N

2022. júl. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

A 4-es finomságos incelnek, a Guess reklámfotón látható Charlotte McKinney valódi arca photoshop nélkül:

[link]


És ezzel szemben találod átlagos lánynak Axente Vanessa magyar szupermodellt, akivel nagy duzzogva be kéne érnetek. Hát vicces szerzetek vagytok incelkék, az egyszer biztos.

2022. júl. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!