Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, randiznátok egy 75...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, randiznátok egy 75 kilós nővel?

Figyelt kérdés

2022. febr. 17. 08:21
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
66%
165 centivel már ne is haragudjatok, de rohadt sok. Ha nem tetszik, akkor ne zabáljatok annyit. A normális magasság ehhez a súlyhoz 175 centi körül kezdődik
2022. febr. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
83%
Az a baj, hogy a laikusok alulszámolják a testsúlyt. Amit te 165 centihez kb 80/90 kilónak látsz, az valójában 75 lesz.
2022. febr. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
77%
Persze, nekem csak annyi a fontos, hogy nőies legyen, kedves. A mostani párom kb 80 kiló de formás, csinos. Volt már 75 kiló körüli barátnőm is, de 45-50 kilós, vékony lányok is. Nem mérleggel ismerkedek, csakis a kölcsönös szimpátia a fontos. Amúgy én is 100 kiló vagyok.
2022. febr. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
17%
Soha, bocs, én .... anyámat gondolom. Ez van, vékony alacsony lányok jönnek be. És a fiatalok.
2022. febr. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
0%

29:

Azt szeretnéd mondani hogy 165cm 75kg azt jelenti hogy 20 kg túlsúlya van?

Magyarul 75-20 = 55Kg az ideális? Kiszámoltad a BMI ből. Neked az a nő akinek a combja olyan vastag mint a csuklód.

Én azt gebének kórosan soványnak hívom. Akkor ez a véglet szerinted normális? Kedvedért legyen természetellenesen vékony? Mondom én hogy beteg aki centivel meg mérleggel szaladgál.


És gondolom BMI szerint pont ideális a súlyod, nem most hanem mindig. Ja hogy nem, de elvárások az egekben :D

Meg még be is szólogatunk másnak. Közben szerencsés zabálhatsz össze vissza mindent bandába tartozol.

Nézd vannak olyan nők akiknek az a lényeg hogy farkad legyen azt jól van. Úgy hogy nincs minden veszve neked még. Erre még használható vagy :)

2022. febr. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:

A 29-nek a túlsúly-relativizálással volt problémája.


Amúgy a BMI sávokban mér, nem kell annnnnnnyira komolyan venni dekára pontosan. De a szélsőségek egészségessé való kikiáltása (35 kilós anorexiásokat dicsérgetni, hogy szép vékonyak/magas vérnyomásos 90 kilósokat, hogy majd kicsattannak az energiától) káros.

2022. febr. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok, este majd teszek fel képet az alakomról.
2022. febr. 17. 16:06
 38/48 anonim ***** válasza:
70%

#37:


Inkább tegyél fel a tiédhez hasonlót mybodygallery-ről.


Sok itt a beteg barom. Egy csajszi kirakott néhány fotót a szilveszteri szettjeiről még majd 1,5 hónapja, valaki pedig azóta is azokkal visszaélve kérdezget a nevében.

2022. febr. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
82%

36:

Faterom sokadik kemó után 175cm magassággal 65 kg lett.

Rossz volt ránézni. Csont és bőr. Aztán a dokik szerint ez még bőven oké.

Lefogyott 55kg ig. Akkor gondolták hogy az már kevés. Anyám már bőgött 65 nél, kilátszódtak a csontjai. Ilyen alkat volt.


BMI nem méri sem a csontok, de ami fontosabb a zsír és az izom arányát se. Simán lehet valaki BMI ideális és még is kövér, miközben BMI túlsúlyos de egyébként meg bőven jó súlyban mert hogy izomból van sok.


Rohadtul nem bírom a fing reszelést az amúgy lusta disznó nyikhajoktól.

Aki egy keresztbe szál szalmát képtelen letenni az asztalra.

De azonnal pálcát tör mások felett.

Tipikusan mikor szezon előtt megjelennek az uszodában/teremben és jönnek hogy 2 hét alatt formába lendüljenek, heti 1 max 2x akkor is izzadás mentesen. Első dolguk a csajok kritizálása. Jajj de kövér milyen nagy segge van. Csak hogy a csaj dolgozik ez meg a seggét mereszti aztán 2 hét után feladja, és csak zabálni meg piálni látom nem az edzőteremben.


1kg is túlsúly. Mindenki eldönti maga mit kezd azzal amije van. Bármilyen hihetetlen senkinek nincs joga még be szólni se neki ezért. Ha szeretne ezzel valamit kezdeni abban segíteni kell. Beszólás paraszt dolog.

Nem választja az ember alkatát. Beszólásoktól ezek a nők max kövérebbek lesznek, vékonyabbak nem igen.

2022. febr. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
49%
#39, ezt nem nekem kell igazolnod. Ugyanazt írtam le, amit te, ha elolvasod…😀
2022. febr. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!