Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak! Randiznátok orvosis-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Randiznátok orvosis-egészségügyis hallgatóval/dolgozóval?

Figyelt kérdés

Tudom mindenkinek megvan a problémája, csak gondolva olyanokra, hogy sok tanulás/munka, bármikor hívhatnak stb

El tudnátok így viselni valakit magatok mellé? Be lehet így vállalni valakit?


2020. szept. 21. 09:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
59%

A "bármikor hívhatnak" egy ordas nagy hazugság. Az orvos ügyeletben ott csücsül a munkahelyén. Lehetséges továbbá behívós ügyelet is, amikor valóban éjjel megcsörrenhet a telefon. De ezek általában pont a bent töltött ügyelet kiváltására jöttek létre, mert rájöttek, hogy azon a szakterületen annyira ritka a megkeresés, hogy nem érdemes mindenképpen bent lenni.


Ezen felül viszont nincs hívás. Az orvosnak letelik a munkaideje, hazamegy, és másnap reggelig nem foglalkozik a betegeivel. Ha valamelyikkel baj van, azért van ott az ügyeletes.


Lehet vállalni, csak ez egy életforma, és tudomásul kell venni, hogy sok elfoglaltsággal jár.

2020. szept. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%

Attól függ.

Ha 18 éves otthon lakik, úgy el. Ha 25 éves, most kezdi és velem akarna egy albiban lakni, azt nem. Ha 25 éves és most végez el.

2020. szept. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Sokkal többet számit a személyiséged mint ez az apró körülmény.
2020. szept. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Komoly kapcsolatra nem, ezek a dokikkal kefélnek.
2020. szept. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Volt nemrég egy kérdés arról, hogy egy 25 éves lány most kezdi az orvosit. Gondolom erre reflektál a 2-s is. Ott azért zömében azt válaszolták a pasik, hogy nem ezen múlik, hanem hogy megvan-e a kémia, milyen a csaj személyisége, emellett mennyire teszi oda magát a kapcsolatban.

Amúgy hogy megszaporodtak mostanában az ilyen kérdések...

2020. szept. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Miért ne,aki szereti a másikat az sok mindenre képes hogy az adott nő boldog legyen, legalább ezzel én így vagyok.

Ha esetleg úgy alakulna akkor ő is el tudja fogadni azt hogy 2 héten keresztül távol vagyok tőle majd 2 hétig pedig otthon (külf munka miatt)

2020. szept. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nem a 25 éves orvosis vagyok :D

20 éves másodéves, csak pl tavaly magamnak se fért volna be egy kapcsolat, felsőbb éveseket látva és hallva, akkor is nem egyszer lesz még hasonló időszak, mikor kezem-lábam elhagyom...

Azért más nem ezen a területen elhelyezkedő ismerőseimnél nem igazán volt ilyen.

Náluk tényleg minden mindig nyugis, sosem zaklat senki (mert azért nem csak ügyeletbe hívnak be, hanem vannak betegek akik keresnek hogy végülis mit írtam le, mit tegyen stb) és kb szigorlat környékén van olyan időszakjuk mikor mindent tanulnak mindennel.

Én ezt saját magamnak teljesen megértem, mert ezt csinálom, de aki nem élt át ilyeneket, az nem tudom hogyan tolerálja.

Hiába van csodás személyiségem, hogyha pl egész nap nem tudok válaszolni semmire, ez egy kialakuló kapcsolatnál nem egy nagyon pozitív dolog. És ez a kérdés lényege, hogy mennyire vészes az ilyesmi vagy érdemes inkább szakmán belül keresni valakit, akinek ez teljesen alap, mert ő is pont ebben él.

2020. szept. 21. 12:43
 8/14 anonim ***** válasza:
Csak a személyisíg számít.
2020. szept. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"Hiába van csodás személyiségem, hogyha pl egész nap nem tudok válaszolni semmire, ez egy kialakuló kapcsolatnál nem egy nagyon pozitív dolog."


Először is, ha 8-asnak igaza van, akkor a csodás személyiséged mindent felülír. :-)

Másrészt, igaz, én a szüleid korosztálya vagyok, nekem a Facebook egy szükséges rossz a gyerekeim óvónőjével/tanítónőjével, más szülőkkel való kapcsolattartás céljára, de párkeresésnél én keblemre ölelném azt a nőt, aki egész nap nem tud válaszolni egy üzenetre, mert ez azt jelenti, hogy békén fog hagyni engem is. Pont az olyan nőtől menekülnék, aki óránként küld egy szívecskés smiley-t, és este durcás, ha nem reagáltam rá. (Ebben a feleségemmel tökéletesen összeillünk.)

Szerintem azért a te generációdban is vannak, akik nincsenek belebu..ulva az okostelefonjukba és a közösségi oldalakba, és belátják, hogy akkor érdemes hívni a másikat vagy üzenni neki, ha valami konkrét közölnivalójuk van.


Ami a betegek munkaidőn kívüli telefonjait illeti, ez most téged ugyebár még nem érint. Ha már dolgozni fogsz, akkor pedig legyen két telefonod (vagy duál SIM-kártyás, ami szintén nem nagy csoda manapság). Legyen egy hivatalos elérhetőséged, és munkahelyeden, ill. a betegeknek ezt add meg. Ezt viszont este és hétvégén kapcsold ki. A másik meg a privát számod, amit csak a családtagjaidnak, barátaidnak adj meg. És máris ki van zárva, hogy Mari néni este 9-kor zaklasson, mert valami eszébe jutott.

2020. szept. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Persze, semmi akadálya nincs. Maximum a korkülönbség... :D Egyébként nap közben nem várom el, hogy válaszolgasson a másik, akkor se, ha dolgozik. Este meg úgyis van egy 20-30 perced beszélgetni az ismerkedési szakaszban. Később pedig megoldjuk.
2020. szept. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!