Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti járnátok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti járnátok egy olyan sráccal, akinek vmi "komolyabb" egészségügyi problémája van?

Figyelt kérdés

Nem idegi, nemi vagy szexuálisra gondolok. Hanem pl sérültekre. Pl kerekesszékes vagy szívbeteg vagy rákbólgyógyult vagy vagy asztmás vagy gerincferdülés vagy egyéb ilyen mellkasi problémák vagy vmi mozgásszervi.


(de emellett persze sportolna meg edzené magát meg suliba járna és tanulna, hogy legyen belőle vki.)

Ezek nagy hátrányt jelentenek szerintetek? Jobb az ilyeneknek, ha egyszerűen már nem is vágynak társra és egyedül élik az életüket?


2010. dec. 4. 01:11
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ha öröklődő betegsége lenne akkor talán meggondolnám, mivel nem akarnám, hogy a gyerek örökölje, de egyébként egy asztma vagy gerincferdülés? Lassan minden embernek van.

Aki mozgáskorlátozott vagy hallás illetve látássérült, ők általában olyan közösségben keresnek társaságot, ahol hozzá hasonló betegséggel rendelkező emberek vannak és találnak társat maguknak.


Rossz hozzáállás, hogy ne is próbálkozzon, az ember társas lény és társra mindenkinek szüksége van és meg is kapja mindenki. Csak azért, mert van egy betegsége még ugyanolyan tiszteletreméltó, jó ember, szóval igenis lehet társa :)

2010. dec. 4. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Esetleg neked van ilyen problémád?
2010. dec. 4. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:

A fent említett példákat nem gondoltad eléggé át, T. kérdező.

Ha az ember fél agya hiányzik, akkor csak a nylát tudja csorgatni, miközben pelenkázzák. Ha kerekesszékes, lehet, nem működik a szaporító-szervrendszere. Enyhébb gerincferdülés meg sem látszik. Szívbetegséget nagyon nehézkes edzéssel párosítani....

Pontosíts, hogy neked/barátodnak mi bajod d van.

2010. dec. 4. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 Moszuke ***** válasza:
100%

*****kerekesszékes vagy szívbeteg vagy rákbólgyógyult vagy vagy asztmás vagy gerincferdülés vagy egyéb ilyen mellkasi problémák vagy vmi mozgásszervi****


most nem azért de szerintem ezek nem épp egy súlycsoportok...


nekem lúdtalpam van, az mozgás szervi probléma nem?

gerincferdülésem is van és kicsit lapos a mellkasom.

szívritmus zavarom is volt kb 1 éve.. kivizsgálták szervi baj nem volt, idegi eredetű volt.

azóta futok, gyúrok, szív bogyókkal leálltam kb 2hónap szedés után. kicsit szar a hallásom is.

a szemem sem a régi már, főleg a bal.

epilepszia szerű rohamom volt egy vérvétel után, csináltak MRI-t meg mindenféle idegrendszeri/agyi vizsgálatot, nem találtak semmit. egyszeri eset volt az is.

és allergiás vagyok pár gyomra.


de még is teljes embernek tartom magam mert nem élek gyógyszereken, megvan minden végtagom, ha a lúdtalpam ugyan néha fáj napi 8-10óra állás után... de megvan.

nincs asztmám, nem vagyok szívbeteg, tudtommal nincs rákom. stb-stb.


de lehet hogy a fent említett dolgok után egy "makk" egészséges ember azt mondja hogy én nem vagyok teljes értékű és mért vagyok boldog ha ennyi nyavajám van?...


az egész felfogás kérdése.. ha te jól érzed magad 1kézzel meg fél tüdővel és egy rákos herével akkor úgy a jó.

2010. dec. 4. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy hátrány, például ha a barátnőmnek 3 melle vagy 3 nunija van...csernobili kislány 4ever :D
2010. dec. 4. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
A gerincferdülés mióta komoly betegség?
2010. dec. 4. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

A gerincefrülést csak azért mondtam komolyank, mert ugye elferdíti az egész mellkast és a lányoknak fontos a szimetrikus mellkas.


A félagyashiányzós hozzászólónak üzenném, hogy épp azt mondtam a kérdésben, hogy nem idegi eredetű probléma. :)


Csak betegségeket vagy rendellenességeket soroltam fel. A súlyosságukra meg annyit mondanék, hogy elég súlyosak ahhoz, hogy cikizzék érte az osztálytársai.

2010. dec. 4. 01:33
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

Cikizzék?

Milyen ember az, aki cikizi a másikat ilyen miatt? Áhh, undorító mik vannak :( Ne törődjetek velük, beteg a lelke annak, aki képes ilyenen viccelődni.

2010. dec. 4. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Hát csak mer elég sokan cikizik az ilyeneket. Egész osztály. Meg a lányok is csak röhögnek, mert ha az alfahím meg a társai csinálnak vmi menőt, akkor az nekik tetszik.
2010. dec. 4. 01:39
 10/30 anonim ***** válasza:
szóval ezek mind egyszerre vanak meg a srácnak?
2010. dec. 4. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!