Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti járnátok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti járnátok egy olyan sráccal, akinek vmi "komolyabb" egészségügyi problémája van?

Figyelt kérdés

Nem idegi, nemi vagy szexuálisra gondolok. Hanem pl sérültekre. Pl kerekesszékes vagy szívbeteg vagy rákbólgyógyult vagy vagy asztmás vagy gerincferdülés vagy egyéb ilyen mellkasi problémák vagy vmi mozgásszervi.


(de emellett persze sportolna meg edzené magát meg suliba járna és tanulna, hogy legyen belőle vki.)

Ezek nagy hátrányt jelentenek szerintetek? Jobb az ilyeneknek, ha egyszerűen már nem is vágynak társra és egyedül élik az életüket?


2010. dec. 4. 01:11
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

először is neked milyen problémád van?

amúgy az apámnak használhatatlan a lába és anyám még vele van :)

2010. dec. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

A suli már csak ilyen, nagyon gonoszak egyesek másokkal. Később majd őket is érni fogják csalódások, esetleg mások fogják cikizni, de az iskolában még ők a "nagyfiúk".

Viszont neked annál több tapasztalatod lesz, és mások simán bele fognak futni olyan csapdákba, vagy jobban fognak szenvedni valami miatt, amit te már tudod hogy kezelj, vagy óvakodj attól.

Az ilyenekkel nem kell foglalkozni. Ne azzal foglalkozz, hogy nekik megfelelj, hanem azzal, aki szeret és elfogad téged, mert az meg is érdemli. Egyébként pedig azok a lányok, akik cikizek, olyanok is, nem éri meg foglalkozni velük, úgysem fognak megváltozni egycsapásra, és hirtelen kedvelni téged. Érettebb lányt keress, aki tudja értékelni a benned rejlő dolgokat.


20F

2010. dec. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

Középsuliba jársz? Egyetemen remélhetőleg jobb lesz a helyzet, addig is kitartás! Addigra már mindenki túl lesz ezen a gyerekes csúfolódós korszakán. Mi a baj egyébként veled?

A kérdésre nekem igen a válasz, van néhény közeli jó barátom akiknek súlyosabb egészségi problémájuk van, nagyon szeretem őket, hihetetlenül barátságosak, segítőkészek. Csak sajnos sokan esélyt sem adnak nekik hogy megismerjék őket. Az ő veszteségük. Fogd fel te is így. És ne legyél állandóan rosszkedvű, mosolyogj, hogy vonzó legyél, és tudom sovány vigasz, de gondolj arra hogy sokaknak még súlyosabb betegségeik vannak. Értékeld azt amid van és amiben jó vagy! Biztosan van legalább néhány közeli barátod, velük foglalkozz:) Ha teljes értékű életet próbálsz élni nem kerülöd majd el a lányok figyelmét sem. Hajrá!!

20L

2010. dec. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Egyetértek az utolsóval. Én is kiváncsi lennék a problémádra, igazán elmondhatnád nekünk :).
2010. dec. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Nem olvastam át minden választ.


Azzal ne foglalkozz, hogy a suliban mit gondolnak az emberek. Légy érett és a cikizéseket ne vedd magadra, ha téged sem érdekel, ők sem fognak örömet látni az egészben.


A kérdésre: persze nyilván nem mindegy, hogy milyen betegségről van szó, de a szerelem az szerelem. Nekem a barátom asztmás, plusz allergiás az állatszőrre, jó pár gyomra meg a házi porra. Engem egyáltalán nem zavar, hogy ilyen problémái vannak, a szobámat igyekszem tisztán tartani, hogy ne legyen túl nagy por, és a macskámat is távol tartom tőle, különben elkezd tüsszögni.

Mondjuk a mi esetünkben mindkettőnknek van egészségügyi problémája, nekem az ízületeim nagyon rosszak, hónapok óta orvostól orvosig mászkálunk, hátha valaki tudja, mitől fájhatnak, egyelőre annyit mondtak, hogy kicsi az esély rá, de előfordulhat, hogy autoimmun betegség :/ De a barátomat se zavarja.


A sulihoz még visszatérve egy kicsit: ne a suliban keress párt. Az ismerőseim körében sokan vannak, akik az iskolában keresnek maguknak párt, de csak nagyon kevesüknek jött össze tényleg hosszú távra a dolog. Rosszabb eset az, amikor barátokat is csak az iskolából keres az ember. Legyen önálló életed, ismerj meg minél több ember, amilyen körből csak lehetséges és rá fogsz találni az igazira.

2010. dec. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

srácok. Ideje lenne megtanulnotok, hogy éljetek lazán. ez most nagyon közhelyesnek tűnik, de mindjárt részletezem is.

16 éves vagyok, a suliban gyógytornára járok, mert gerincferdülésem van. ezt teljesen nyíltan vállaltam, főleg mert sportolás miatt.(kosaraztam és mivel gyorsan nyúltam, nem tudott elég gyorsan fejlődni a testem). önmagamat adom. nem létezik olyan, hogy valakit azért szivatnak, mert testi baja van. maximum ha látszik, hogy emiatt gyenge. ha erősnek mutatod magad, egyáltalán nem fognak még egyszer beszólni. ez volt velem is. mivel új osztály, már nem annyira elfogadóbbak... beszóltak, hogy gyógytesis kis csíra. mondtam hogy nézzél már a tükörbe kiscsávó, hogy nézel ki? - sajnos csak így lehet elérni. ha megrúgnak, üss vissza. mindenkinek van gyenge pontja.

egyébként teljesen normálisnak tartom magam. kicsit pávának tartanak, de én így érzem jól magam, viszont egyáltalán nem bántok másokat, csak ugye ha engem is(és csak azt a személyt)

tehát:

1: add önmagad.

2: NINCS

2010. dec. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Szia


Én járnák egy olyan fiúval akinek bármi féle baja is van, ha szeretem.

A mostani Barátom is asztmás és kancsal de nem zavar.Én (festet)Szőke vékony és kék szemű lány vagyok és modellkedem.Sokan piszkáltak a barátom miat de én őt szeretem.:)

ÉS a sulival ne foglalkoz én is luzer vagyok, miért? azt én sem tudom.

Igazából teljesen mindegy hogy nézel ki ha menő akarsz leni legyél bunkó sz*rd le a tanárokat és a többieket menőz azzal amivel tudsz minél több gyereket szégyeníst meg és mindenki szeretni fog de meg éri e...szerintem nem.ÉS én ülnék melléd a suliban ha ciki ha nem.Majd egy bizonyos élet szakaszban mikor felnönek agyilag rájönek h nem ilyenek kelet volna leniük veled.:)


L.17

2010. dec. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Most látom, mennyire jót tett nekünk az, hogy a pető intézet melletti iskolába jártunk. Nekünk nem volt kirívó, ha az osztálytársunk kerekesszékkel vagy két bottal, mankóval közlekedett. Teljesen természetes volt, hogy bejártunk hozzájuk az intézetbe is, láttuk a torna órájukat, együtt tanultunk, játszottunk, buliztunk...


A mostani barátomnak volt egy nagyon komoly balesete, 1,5 m szabásminta van rajta. Őt is érte már emiatt elutasítás. Nekem viszont a legszebb pasas a földön. Perverz lennék ? Nem hiszem. Inkább úgy gondolom, hogy lelkileg meg kell érni ahhoz, hogy képes legyél elfogadni a másikat testi és lelki hibáival egyaránt. Ez kamaszkorban nagyon nehéz, de ez az időszak is el fog múlni, és jó esélyed van rá, hogy találsz barátokat, barátnőt :)

2010. dec. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Jelentem: enyhe gerincferdülésem van és gyenge hátizmom ami nem látszik, max ha hídig előrehajolok van egy kis púpom.


Asztmás vagyok ami szintén nem látszik, max ha futnom kell előle akkor rájönne magától is.


A kerekesszék ebben az undorító világban az előítéletek miatt nem jön be, viszont ha kedves vagy vicces akkor először ezt gondolja a kicsit előítéletekkel rendelkező lány: jófej, barátság de semmi több, ebből persze kovácsolhatsz előnyt is és könnyebben meghódíthatod.


Amúgy az első kettőhöz annyit fűznék hogy van barátnőm és nem zavarja (mivel speciális helyzetekben feltűnő csak)

2010. dec. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 Elektra2006 válasza:

Kedves Kérdező!

Nekem tartós léguti betegségem van, e melett súlyos szívproblémák. Rengeteget vagyok kórházban, illetve betegen az ágyban. De büszkén kijelentem, hogy TELJES ÉLETET ÉLEK.

Voltam már életveszélyben, jelenleg is ez a helyzet áll fent.

Talán ez még erősebbé, és bölcsebbé tesz. A fiúkat pedig ez nem zavarja. Nem látom a probléma lényegét(:

2010. dec. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!