Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak! Randiznátok orvosis-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Randiznátok orvosis-egészségügyis hallgatóval/dolgozóval?

Figyelt kérdés

Tudom mindenkinek megvan a problémája, csak gondolva olyanokra, hogy sok tanulás/munka, bármikor hívhatnak stb

El tudnátok így viselni valakit magatok mellé? Be lehet így vállalni valakit?


2020. szept. 21. 09:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
EÜ-ben dolgozom, eddig nem volt probléma egy srácnak sem. Viszont a "bármikor behívhatnak" mondatot alátámasztom, mert karácsony hetén én ügyeltem végig, voltak fix napok és olyanok is, amikor bármely pillanatban megcsörrenhetett a telefon, hogy "gyere be, szükség van rád _most_!"
2020. szept. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nekem a párom sebész. Ott aztán tényleg nem ér rá telefonálgatni, meg pötyögni, mert műtőbe be, műtőből ki, referálón csücsül, konzíliumot tart, zárót ír, vizitel, egyeztet az ápolókkal, külön körbejár a betegeknél (olyan lelkiismeretes még) stb.

Szóval kb úgy néz ki (ismerkedésünkor is), hogy reggel, ebédnél, este vizit előtt ír. Ha ügyel, akkor még utána kb 11 körül van megint ideje. Amikor ír, akkor is csak kb 2 sort. Hogy milyen a napja, hogy érzi magát vagy néha megkérdi, hogy nálam mi a helyzet.

Ha hazamegy este, akkor kb 10 percet telefonálunk. Heti 1x találkoztunk, amikor ismerkedtünk, mert kb 70-90 órát dolgozott egy héten akkortájt. Amikor találkoztunk, az általában ügyeletes nap után volt, amikor végeztem a munkában átmentem hozzá, vagy találkoztunk egy étteremben stb. És az egész délutánt, estét együtt töltöttük, másnap meg hétköznap mindkettőnknek mennie kellett dolgozni.

És ő végig nagyon kedves és figyelmes volt, látszott rajta, hogy igyekszik. Én pedig próbáltam nagyon türelmes és megértő lenni. Néha voltak pillanatok, amikor bosszantott a dolog, meg nagyon hiányozott, viszont azért sok szabadságom volt mellette, ami korábbi kapcsolataimban hiányzott. Szóval nem egyszerű, de ha megvan a szikra, mindketten akarjátok, akkor lehetséges. Tudni kell viszont, hogy nagyon sokat számít, hogy merre szakosodsz.. pl a háziorvosok jóval több időt tudnak ráérni, akkor is, ha 2 helyen háziorvos, mint pl egy sürgis szakorvos vagy sebész..


Ha egészségügyissel vagy orvossal jössz össze, akkor neked is ugyanolyan lesz, egy stabil pont nem lesz egyikőtöknek sem, mert nehéz összeegyeztetni a beosztást, főleg, ha nem egy helyen dolgoztok, más beosztásban, más szokásrendszerrel stb. Van ahol 6-kor, van, ahol 8-kor van műszakváltás pl. az máris 2 óra csúszás stb stb... viszont mindketten jobban megértitek a másikat, talán

2020. szept. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Hát ha nem az a valaki vagy, aki az előző napokban nagyon menőzött itt a dokiságával, akkor lehetséges.
2020. szept. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Véletlenül sem “menőzök” az ilyenekkel😀
2020. szept. 21. 23:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!