Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, férfiak! Mit reagálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Mit reagálnátok, randiznátok így a lánnyal?

Figyelt kérdés

Társkeresőn megismerkednétek valakivel, akkor minden nap írtok és nagyon jól elbeszélgettek, szimpatikus nektek meg minden. Találkozni szeretnétek, de a lány halogatja. Utána beismerné, hogy nem ő van a képeken. Amikor pedig találkoznátok, kiderülne, hogy az egyik ismerősötök a lány, aki azért volt fent kamuprofillal, mert már sokat csalódott és kíváncsi volt, hogy te is szoknyapecér vagy-e. Illetve egyébként annyira nem ismertétek előtte egymást, így meg tök sokat beszéltetek, de saját maga nem mert rád írni.

Mit reagálnátok erre? Ismerkednétek vele tovább vagy hagynátok?


2020. jún. 4. 06:19
 1/10 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem egy próbát megér. Mondjuk elég fura egy indoklás.


34F

2020. jún. 4. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
Valahol érthetô az aggodalma az illetőnek. Egyébként velem is csináltak hasonlót, csak ott a lány barátnője tesztelte a dolgot. Én speciel nem vettem rossz néven, de nem biztos, hogy mindenki ennyire megértő lesz.
2020. jún. 4. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Világ életemben az ilyen netes halogatós, fura lányokkal csak megjártam, velük csak a gond van, úgyhogy nem.
2020. jún. 4. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
Szeretem a kicsit furcsa csajokat, szóval megpróbálnám.😁
2020. jún. 4. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%

Szia, ha másban nem kamuzott akkor igen, megpróbálnám.

Tudod megértem..nagyon nehéz ismerkedni, ha nem vagy az a minden lepereg rólad típus..

És az internet jó lehetőségeket rejt magában, de én pl nem tudnám rászánni magam hogy fotóval kirakjam magam...anélkül meg senki nem foglalkozna a másikkal.

Lehet hogy csak ennyi volt benne.

Egy találkozást megér.

2020. jún. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%

"kíváncsi volt, hogy te is szoknyapecér vagy-e."


Ebből nem fogja megtudni, mert az intelligens férfiak nem úgy kezdik a beszélgetést, hogy "sex?", hanem egyáltalán nem mondják el, hogy ők csak dugni akarnak.

2020. jún. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
100%
Attól függ, milyen a viszonyom az ismerőssel. Amúgy nyilván nem jó pont, hogy valaki brutál nagy kamuzással indít.
2020. jún. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha nem bűn ronda, akkor igen.
2020. jún. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szexet el tudnék vele képzelni ha jól néz ki, de párkapcsolatot biztosan nem, mert hajlamos a hazudozásra, tesztelgetésre, ami kizáró ok.
2020. jún. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hanyagolnám a dolgot.
2020. jún. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!