Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, randiznátok ilyen nővel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, randiznátok ilyen nővel?

Figyelt kérdés

A különböző megnyilvánulásai alapján ezt lehet róla tudni:


Fontosak számára a nemi szerepek, gáz szerinte, hogy a fériak nők, a nők meg férfiak lesznek manapság. Ezért fontos számára, hogy csakis a férfi kezdeményezzen, szervezze és intézze a randikat. (Ha tetszik neki egy pasas, de az nem tud az egészről, és nem kezdeményez, a nő szomorú sóhajjal könyveli el, hogy ismét egy pipogya, férfiatlan férfiba futott bele.) Egy lovagias, maszkulin, hagyományos értelemben vett férfi szerinte fel sem vetné, hogy a randin felezzenek, ne adj isten a nőnek kelljen fizetnie. Nincs is annál romantikusabb, mint mikor egy erős, maszkulin és domináns férfi dönt, határoz, intézkedik, mindent megold,és királynőként kezeli a nőt. Mint régen, mikor az erős, domináns hí megmentette a gyenge nőt a mammuttól vagy barlangi medvétől!


De természetesen nem ragadt a múltba, nem egy kőkorszaki nő. Elege van abból, hogy egyesek szerint a nőnek konyhában a helye és hallgass a neve. Ő önálló és erős, és súlyosan sértőnek érezné, ha pl. azért nem kapna meg egy munkát, mert néhány ódivatú fazon szerint ő csak egy "gyenge nő".


2020. ápr. 22. 08:46
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
negatív
2020. ápr. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
91%

Szóval egy irányító férfi kell neki, aki azért mégis papucsként működik.

Nem kevés ellentmondás van az elképzeléseiről, neki inkább egy távirányítós szexbaba kellene, akivel azt csinál amit akar.

Tudok neki egy melóhelyet amúgy, logisztikai cégnél keresnek raktárost, teherautó felniket, meg kerekeket kell pakolgatni targoncával, néha anélkül.

2020. ápr. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
77%
Nem olvastam el, éhes vagyok és nyűgös...
2020. ápr. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
35%
Majd megtalálod a "foltodat". (Tudod, zsák a foltját.) Egyébként engem nem érdekelne mások véleménye, mert nőként ugyanúgy gondolkodom, mint te. Pedig már közel 40 éves vagyok. Tarts ki az elképzelésed mellett és hidd el, lesz olyan férfi, akinek ez nem lesz akadály.
2020. ápr. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
84%
Érdekes, az ilyen erős nőket soha nem látom az útépítéseken, mindig inkább valami középszerű irodai pozícióban.
2020. ápr. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
40%
Fura vagy nagyon. :(
2020. ápr. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
65%

Ellentmondásos, gondold át ezt mégegyszer.

Én is régimódi vagyok. Ahogy írod a férfi legyen férfi a nő meg nő. Én is elvárom, hogy a randikon főleg az elején a férfi fizessen és legyen határozott, viszont én nőként úgy érzem a "konyhában a helyem". Nem azért, mert elvárás, hanem gondoskodásból, hogy finom étellel várjam a férfit akit szeretek.

2020. ápr. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
48%
Nem, keressen maganak sugardaddyt.
2020. ápr. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ez a világon a legrosszabb fajta nő, minden elvet úgy csűr-csavar, hogy az ő érdekeit szolgálja.
2020. ápr. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Kizárt
2020. ápr. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!