Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedtél már olyan csajjal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedtél már olyan csajjal, aki nagyon szép nő lehetett volna, de szó szerint elcsúnyította magát, vagy átlagosra csinálta magát?

Figyelt kérdés

Nekem volt pár.

Pl. nem hozzáillően öltözött, vastag nem illő szemüveget hordott, rövid tupírozott frizurát hordott amikor a hosszú haj sokkal jobban állt volna neki.

Először finoman céloztam erre neki de mindig megmagyarázta miért áll ez neki jól. És utána rájöttem hogy az énképe pszichésen nem engedi hogy szép legyen. Valahogy nem bírná elviselni.



2021. aug. 30. 10:14
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
69%

"Lehet ugyanis azért is szép valaki hogy önmagával rendben legyen békében éljen,"


Pont ezt teszi a barátnőd. Önmagával rendben van, önmagának tetszik, és nem fog megfelelni külső elvárásoknak.

2021. aug. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
100%
Pepitában, olyan nőként volt nálam, aki jobban tetszett volna, ha nem úgy öltözött volna, nem olyan haja lett volna. De ezt sosem éltem meg olyannak, hogy "elcsúnyította magát", mert a szépség relatív... hanem olyannak éltem meg, hogy "nekem így nem tetszik".
2021. aug. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
50%

Egyszer találkoztam egy fodrásszal, aki sokat dolgozott külföldön, és neki az volt a legnagyobb fájdalma, hogy itthon nem lehet rövid hajat vágni a nőknek, mert nem elég vagányak. És nálunk nagyon az van, hogy hosszú haj = szépség. (Egyébként sok szegényebb országban van ez, hogy a természetes szépség háttérbe szorul, és a szolis, póthajas, műkarmos stílus dívik. Ha valaha látsz sorozatot, filmet, amiben kelet európai prostik vannak... azonnal felismerhetőek.)


Van egy húgom, aki egész életében görcsölt, félt, gyomoridege volt. Pedig a fiúk szépnek tartották (és egy lánynak nyilván az a legfontosabb, a kispöcsök mit gondolnak... eyeroll), de akkor is félénk volt, csendes, és görcsös. Az a kis semmi önbizalma, az mind a hosszú hajában volt. Ami amúgy nem volt szép, mert utálta ápolni, az alja töredezett volt és sprőd. (Biztos ismertek ilyet, aki azt mondja, fenékig ér a haja, pedig a normális rész csak kb hátközépig ér, fenékig három vastagabb, száraz, töredezett tincs ér csak le.)


Mindig, mikor vágni kellett a végéből 3 centit, bőgött, hogy ronda lesz. Mint ezek a reklámok, mentsd meg az utolsó 3 centit... aki 3 centin görcsöl, az komolyan beteg.


Na, elvittem a húgomat ehhez a fodrászhoz, mert nagy nehezen rászánta magát, hogy levágja a haját. Mondtam neki, hogy ronda nem lesz, mert családilag manó arccal vagyunk megáldva. Vágott a fodrász neki olyan hajat, hogy ha rákeresel, hogy "Ginnifer Goodwin bob hairstyle", hasonlót ad ki.


És kivirágzott. Mindig azt láttam, hogy ha tükörbe néz, akkor a hibákat keresi magán. Ferde a szája, nagy a homloka, fura arcot vág... és akkor meg csak szélesen mosolygott magára, és rendezgette a haját. Az önbizalma is megnőtt, de annyira, hogy elkezdett egy másik szakmát tanulni, ami mindig érdekelte, csak félt a kudarctól.


Hetero nőként nem úgy ítélem meg a női szépséget, mint egy férfi, de ha valaki hosszú hajjal szép, akkor nekem az nem szép. Ha szép az arc, a haj másodlagos. Audrey Hepburn is szép volt rövid hajjal, mert az az arc eszméletlen volt. Hosszú hajjal szebb = ha két oldalról ki van takarva az arca, szebb. Ez nem épp szépség.

2021. aug. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
21%
Volt ilyen barátnőm, amikor én találkoztam vele, mindig bő garbós pulcsiban, hosszú szoknyában volt.. ha a barátnőivel elment bulizni, akkor persze miniruha, tűsarkú.. próbáltam szóvá tenni de hát egy nő kinézetére bármilyne megjegyzést tenni ami nem az hogy tökéletes, hát veszett ügy, szóval hagytam inkább. Valahol még izgató is volt, meg kicsit megalázó is egyben, hogy nekem csak ilyen garbós pulcsikat vesz fel, más srácoknak viszont fullosan kiöltözik...
2021. aug. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
100%

", és a szolis, póthajas, műkarmos stílus dívik."


Igen. És általában minél tanulatlanabb valaki, annál inkább. A 8 ker-ben meg kell nézni a cigánylányokat: műköröm, múhaj, 5 kilós szempilla.

2021. aug. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:

Nem tudom miért kellett a 33. 34. lepontozni amikor megpróbáltak tisztességgel válaszolni és tényleg válaszolni a kérdésre...


35-re miért nem írtátok hogy nincs igaza, mert a szépség relatív és ő úgy érzi magát annak, meg hogy aki szép az mindenhogy szép, meg hogy miért kéne olyannak alakítania magát hogy bárkinek megfeleljen? Ja hogy már rájuk ez nem igaz hmmm... érdekes szelekció.


", és a szolis, póthajas, műkarmos stílus dívik."

Igen. És általában minél tanulatlanabb valaki, annál inkább. A 8 ker-ben meg kell nézni a cigánylányokat: műköröm, múhaj, 5 kilós szempilla.

2021. aug. 31. 16:23
 37/37 anonim ***** válasza:

Hát, ilyen radikális példát nem láttam, de arra valóban van példa, hogy egy lány, nő, általam szubjektíven ítélve rosszabb összhatást kelt, mint ahogy valójában kinéz.


Édesanyám pl. évekig kontyban hordta a haját. Valahogy nem illett hozzá, 10+ évvel idősebbnek nézett ki miatta.


Illetve van egy szaktársam, 25 és 30 között van, simán kinéz 35-nek szegény, pedig nem csúnya. Neki is egyszerűen előnytelen a frizurája, és a sminkelése is. Nem értek hozzá, de olyan vonalakat emel ki egyszerűen az arcán, amit nem kéne, amit meg igen, na azt nem. A haját ő is vmi fura kontyban hordja, pedig pl. kiengedve, vagy akár copfban sokkal fiatalosabb hatást keltene.

Stb, lehetne sorolni...

Ez még egyáltalán nem jelenti azt, hogy édesanyám, vagy az ismerősöm csúnya lenne. Nem azok, sőt! Sokkal több van bennük, mint ahogy most kinéznek.


F

2021. szept. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!