Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szép nők! Jöttetek már össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép nők! Jöttetek már össze kevésbé vonzó, átlagos pasival? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés
2021. júl. 8. 19:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
Pasi vagyok. De ez nagyon betyár, hogy sehol egy női komment, ami leírná, hogy összejöttek átlagos pasival :D Ráb.sztam
2021. júl. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én is :D
2021. júl. 8. 22:23
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretném bővebben leírni h miért, de a válaszom IGEN!

Nyugi fiúk!

2021. júl. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj hogy a legtöbb nő számára paradoxont kérdezel: bármekkora "torz krumpli" egy csávó az a nő aki beleszeret a világ legszebb, legkedvesebb és legügyesebb fickójának fogja látni az a nő aki megszereti, és én kívülállóként (mert sasnos ronda vagyok) láttam már erre példát.

Van amikor az embert megfogja valami valakiben, de ez nem törvényszerűen következik be a semmitől: jellemző általában hogy a "külsőleg jobb fél" akkor szeret bele a "kevésbé jóba" ha az tud valamit ami az előző partnerekből hiányzott, vagy minden más téren kiemelkedő.

2021. júl. 9. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A nyelvtan az nem jött össze de remélem azért érthető mit akartam mondani :D
2021. júl. 9. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
61%
Igen. Sajnos.
2021. júl. 9. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Utolsó, miért sajnos?


Tetszik egy nő, sokkal jobb kategória mint én (okosabb, jobban néz ki), de belement a randiba velem. Bevallom őszintén borzalmasan izgulok és nem tudom, elmenjek-e!

2021. júl. 9. 08:37
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
El hát! :D Simán. A Randi arról szól,hogy jól érezzétek magatokat. Minden jó lesz! :D Bátorság. Egyszer élünk
2021. júl. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
#7 Mert nárcisztikus volt. Nem bízok már az átlag pasikban. De neked sok sikert kívánok, ne félj elmenni:)
2021. júl. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom le fogom e nyűgözni, milyen társalgást kell folytatni egy diplomás sikeres nővel! Aki ráadásul jól is néz ki. Azt mondta elege van a kamus szépfiúkból. Nekem középiskolai végzettségem van.
2021. júl. 9. 11:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!