Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedtél már olyan csajjal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedtél már olyan csajjal, aki nagyon szép nő lehetett volna, de szó szerint elcsúnyította magát, vagy átlagosra csinálta magát?

Figyelt kérdés

Nekem volt pár.

Pl. nem hozzáillően öltözött, vastag nem illő szemüveget hordott, rövid tupírozott frizurát hordott amikor a hosszú haj sokkal jobban állt volna neki.

Először finoman céloztam erre neki de mindig megmagyarázta miért áll ez neki jól. És utána rájöttem hogy az énképe pszichésen nem engedi hogy szép legyen. Valahogy nem bírná elviselni.



2021. aug. 30. 10:14
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
91%

#10

Hát igen, fehér nőként elég nehéz megfelelni annak, hogy legyen latinos nagy segged, nagy melled, barna bőröd, vastag ajkad stb. És akkor a pasik nyekeregnek azon, hogy nekik annyi lenne a dolguk a jó külsőért, hogy legalább heti 2x sportoljanak, meg ne nézzenek ki úgy, mint egy hajléktalan.

2021. aug. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
76%

8-as vagyok. Bántó vélemény? Az, hogy ne akarj másokat magad ízlésére formálni mert semmi jogod hozzá?

Ismerkedj olyannal aki tetszik és nem kell megváltoztatni, ennyi megoldás.

Hiányos pszichológiai ismeretek? 😃 Mert hülyeségnek tartom azt amit diagnosztizáltál egy rövid hajú, szemüveges lányról? Mert neked nem tetszik ez a stílus ezért biztos valami baja van amiért nem akar a neked megfelelő módon szép lenni. Hát öcsém... Nem hiszem el hogy magyarázkodott neked, inkább csak azonnal elhajtott. Ahogy minden lány teszi az olyanokkal akik ismerkedéskor rögtön elkezdik mondani hogy mi nem tetszik rajtuk. Én mondjuk tuti körbenéznék hogy mi ez, a kész átverés? Nem hinném el hogy ez komoly hogy valaki így akar ismerkedni mert ennyire degenerált senki se lehet. Sokatoknak olyan nehéz az ismerkedés, egy ilyen húzással meg azonnal elvesztitek az esélyt.

2021. aug. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:

10-es ha a szépség relatív lenne, ahogy a 2-es írta, akkor mindenki szépnek találhatná magát és nem lenne szükség divat tanácsadásra kozmetikára szépségiparra mert mindenki relatív szép lenne saját magának és ennyi. De sajnos vagy szerencse a szépség ennél több. Tetszeni akarnak maguknak de másoknak is. És itt jön az egyetemes szépség hogy van amit a legtöbb ember szépnek tart, így azt mondjuk szép. Van aki ezt elvárásnak éli meg igen pl. a médiától vagy a hülye barátnője vagy párja miatt, van aki egy lehetőségként hogy mit tud még kipróbálni hová tudhat még fejlődni. Ez inkább fejben dől el. Ettől még lehet szembemenni trendekkel. Sőt azt nagyra tartom aki a saját ízlésében bízva szembe mer menni vele. Mert minden művészeti irányzat először szembement mindennel ami elfogadott volt, és utána hosszas harcok után lett elfogadott, egyetemes. És ezt először a fiatalok az újítók kezdik el csinálni. Így nincs ezzel gond. Ebben is van valami trendszerűség.


Nem egyáltalán nem baj ha neked magadon a rövid haj tetszik, de az szerintem elfogadott divatos szintén mondjuk Audrey Hepburn óta. Bár az emancipálodó lányoknál a 1920-as években a rövid bubifrizura, az autóvezetés és az iskolába egyetemre járás- tényleg formabontónak tetszhetett. De azóta ez is egyetemes lett.

2021. aug. 30. 11:45
 14/37 anonim ***** válasza:
100%
#13 Az, hogy a szépség relatív nem azt jelenti, hogy mindenki tetszik magának, hanem, hogy mindenkinek más tetszik.
2021. aug. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
100%

A 2-es és a 10-est is én írtam.


Még mindig csak ismételni tudom magam, hogy azért nem találják magukat sokan szépnek, mert nem "tökéletesek" mint a címlapon a lányok pl. És ahhoz szeretnének hasonlítani, így nem találják magukat a tökéletlenségükkel szépnek. Én találhatok valakit szépnek, akit te nem. Akkor most ő szép vagy sem? Az hogy neked mi szép, az teljesen egyéni. Ha valaki nem felel meg a "szépségideálodnak" akkor ne őt minősítsd, hanem keress mást.

2021. aug. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:

Olvassátok el akár többször a 7-es véleményét tényleg ajánlom mindenkinek.

Pont erre gondoltam a kérdésfelvetésnél semmi többre.

Látom a többiek kicsit továbbgondolták és elvitték olyan vizekre amire nem szándékozom evezni. Nem kívánok esztétikai vitaestet például, mert arrafelé tendál.

Meg nem akarok arra sem elmenni hogy ki mikor mondhatja el a véleményét ismerkedéskor egy lánynak mert akár írhattam volna úgy hogy meglévő párkapcsolatomnál vagy egy több éves haverságnál barátságnál, ez mellékes körülmény volt a kérdésnél, de látom valaki görcsösen ebbe kapaszkodik. :))

Sokat elárul önmagáról a válaszolóról, hogy egy kérdésben valaki megválaszolja azt, vagy egy (mellékes) körülményre próbálja a kérdés feltevőt kiokítani. Erre már a gyaki is rájött ezért írják hogy ne offolj.

2021. aug. 30. 12:12
 17/37 anonim ***** válasza:
89%
A hetes válaszával nincs semmi baj, biztos többeknek tetszik most hogy kiszedte a szemöldökét meg jó a szemüvegkerete vagy tudom is én. A gond az, hogy ha az illető nőnek nem az a szemüvegkeret tetszik ami neked, vagy nem az a haj (pl a rövidet szereti a hosszú helyett). Én pl öltözhetnék csinosabban, de nem teszem, mert nem tudok csinos cipőkben járni. Ha nem sportcipő vagy egyéb nagyon kényelmes van rajtam, iszonyúan szenvedek. Viszont lapos cipőkhöz nem úgy öltözik az ember, mint csinoshoz. (A balerina sem opció, abban is megfájdul a lábam egy idő után). No és autóm sincs, sokat is gyaloglok, cipekedek. Ezért hátizsák van nálam sokszor és nem csini táska, ez is sokmindent befolyásol. A hajam elég kusza, vékony szálú, nem túl szép és szerencsés. Használok rá mindenféle gyógysampont, voltam magam kivizsgáltatni, de nem tudják, miért hullik annyira. Cserébe nőnek kis hajaim amik szanaszét állnak. Csak fodrász tud elfogadható frizurát varázsolni nekem, de arra nincs pénzem. Hiába bénázok otthon, nem lesz jobb. Ez van. Nem direkt csúnyítom el magam, hanem mert belefáradtam már, hogy azon aggódjak, hogy megfeleljek a férfiaknak vagy akárkim másnak.
2021. aug. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
90%
Fú, én imádom az olyan embereket, férfiakat és nőket, akik nem ilyen egyenfaszi/egyenribi stílust tolnak. Pont ezt néztem, sorozatokban is, mindenkinek ugyanaz a hajhossz, mindenkinek ugyanazok a ruhácskák... nincsenek egyéniségek.
2021. aug. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
91%

" az énképe pszichésen nem engedi hogy szép legyen"


És ha nem az az életcélja, hogy minden faroknak tetszen és dívaként tünököljön egész nap?

2021. aug. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
84%
Igen, tetszik, hogy belemagyaráz valami pop pszichológiát. Én pont azt mondom, aki mer más lenni, az erős személyiség, aki meg birkul, az retteg, hogy más mit szól.
2021. aug. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!