Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak! Mit szólnátok ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mit szólnátok ha a lánnyal csúnya lakása lenne ? Ott hagynátok emiatt? Főleg ha ti szép helyen laktok.

Figyelt kérdés

Elég csúnya lakásom van. Nem rendetlen, hanem szimplán csúnya. És még ezt is hitelre vettem. Mind otthnról hozott régi, kopott, ütött bútoraim vannak, 70-es évek beli fürdőm és konyhám és régi ablakaim. Nincs pénzem újakat venni, minden hónapban elmegy a törlesztésre, megélhetésre, kis szórakozásra a pénz.

Egy házat is örökölt a családunk, de a szüleim ellehetetlenítik, hogy pénzt szerezzek belőle. Az egyik egy nyaraló a Balatonnál, de a tesóm minden hétvégén odajár, nem engedi senki a családból, hogy el legyen adva, ki sem fizetnek.

Otthon meg azért nem élek, mert rossz a viszonyom anyámékkal.

Nem pumpol anyagilag senki, amim van, azt mind magamnak szereztem.

De csúnya a lakásom és nem érzem jól magam benne. Falakat kifestettem és takarítok, de az összképen nem sokat javít. Folyosó, konyha-étkező, fürdő, wc, 2 szoba.

A "párom", inkább még csak ismerkedünk, pedig egy gyönörűséges, nagy, kétszintes házban lakik. Ő is örökölte, meg neki segítenek is otthonról és elég jó állása is van. Szóval szépen felújított, medencés, nagy ház.

Sokszor aludtam nála és mondta, hogy ott fog járni ahol én élek, feljöhetne-e hozzám? Még sosem volt nálam. Igent mondtam, de nem tudom szóljak neki, hogy én nem lakok szép helyen?

Tudja, hogy kicsi lakásban élek, de azt nem, hogy konkrétan nekem sírhatnékom van, ha körülnézek. Az egész felújítandó...elég erősen.


Nálatok ez számítana?


2021. júl. 24. 17:27
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Lényeg abban van, hogy ne mutasd magad másnap mint aki valójában vagy.
2021. júl. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem számítana!
2021. júl. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
89%
Összetennénk amink van és szépen rendbe tennénk.
2021. júl. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
97%
Nyugi, szerintem nem a lakásod fogja érdekelni! ;)
2021. júl. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, ne parázd túl. Akinek ez számít egy komoly kapcsolatban attól menekülni kell de azonnal.

Nyugiii, nem lesz gond.

2021. júl. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:

Nem mutatom másnak magam.

Amúgy mindig csinosan öltözöm, sokat foglalkozok magammal, biztos azt hiszi, hogy szép lakásban is élek. (amit amúgy szintén tisztán tartok csak nem szép)

De nem hinném, hogy ez másnak mutatás? Megmondjam előre, hogy nem szép a lakásom?

2021. júl. 24. 17:46
 7/35 anonim ***** válasza:
100%

5ös vagyok

Igen, mond meg neki.A párkapcsolat része, hogy ha úgy érzed sokkolná, vagy leépítené a rólad alkotott jó őszképet, akkor beszéd meg vele.

Szerintem túlparázod.

2021. júl. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mit lehet ezen tulgorcsolni. Ebben a szituacioban en amikor atmentem volna hozza es lattam volna, milyen szep a haza, elmondtam volna azonnal, hogy az enyem egy szocreal formedveny, majd meglatja, ha atjon, aztan elnevettuk volna vagy valami.

Ha mar a masiknal alszom, akkor gondolom tisztaban lenne az anyagi helyzetemmel. De ha annyira zavar a lakasod, apro lepesekben is fel lehet ujitani, mondjuk kethavonta megcsinalsz valamit, egyszer egy ujracsempezes, aztan uj konyhabutor (az ikeaban a legolcsobbak is normalisabban neznek ki, mint ezek a regi nagymama butorok, nyilvan nem olyan tartosak, de par evet biztosan kibirnak, kozben lehet dolgozni azon is, hogy anyagilag helyrejojj) stb mindenre van megoldas.

2021. júl. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
79%
A férfiak nem ilyen anyagiasak, hogy ezekből rossz következtetéseket vonnak le, ha megismerik a személyiségedet.
2021. júl. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
92%

Húú sosem felejtem el, nagyon kicsi albérletben laktam, ismerkedtem valakivel, akivel úgy alakult, hogy átjön, nagyon leszólta és lefikázta az egészet, nyilván elküldtem a francba... nem tudta, hogy én annak is örültem, hogy az elmebeteg exemtől volt hova mennem.

Elköltöztem egy nagyobb albiba, amikor már megtehettem, mert nyilván engem is zavart a környezet.

Én azt mondom, ne foglalkozz más véleményével, ha te rosszul érzed ott magad, akkor inkább mondj le a szórakozásról, akármiről és apránként csináltasd meg. Fürdőbe lehet venni öntapadós csempét, ideiglenesen. Van is ilyen facebook csoport ( foliasjuci ). Örülj annak, hogy van saját lakásod :)

2021. júl. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!