Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak! Mit szólnátok ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mit szólnátok ha a lánnyal csúnya lakása lenne ? Ott hagynátok emiatt? Főleg ha ti szép helyen laktok.

Figyelt kérdés

Elég csúnya lakásom van. Nem rendetlen, hanem szimplán csúnya. És még ezt is hitelre vettem. Mind otthnról hozott régi, kopott, ütött bútoraim vannak, 70-es évek beli fürdőm és konyhám és régi ablakaim. Nincs pénzem újakat venni, minden hónapban elmegy a törlesztésre, megélhetésre, kis szórakozásra a pénz.

Egy házat is örökölt a családunk, de a szüleim ellehetetlenítik, hogy pénzt szerezzek belőle. Az egyik egy nyaraló a Balatonnál, de a tesóm minden hétvégén odajár, nem engedi senki a családból, hogy el legyen adva, ki sem fizetnek.

Otthon meg azért nem élek, mert rossz a viszonyom anyámékkal.

Nem pumpol anyagilag senki, amim van, azt mind magamnak szereztem.

De csúnya a lakásom és nem érzem jól magam benne. Falakat kifestettem és takarítok, de az összképen nem sokat javít. Folyosó, konyha-étkező, fürdő, wc, 2 szoba.

A "párom", inkább még csak ismerkedünk, pedig egy gyönörűséges, nagy, kétszintes házban lakik. Ő is örökölte, meg neki segítenek is otthonról és elég jó állása is van. Szóval szépen felújított, medencés, nagy ház.

Sokszor aludtam nála és mondta, hogy ott fog járni ahol én élek, feljöhetne-e hozzám? Még sosem volt nálam. Igent mondtam, de nem tudom szóljak neki, hogy én nem lakok szép helyen?

Tudja, hogy kicsi lakásban élek, de azt nem, hogy konkrétan nekem sírhatnékom van, ha körülnézek. Az egész felújítandó...elég erősen.


Nálatok ez számítana?


2021. júl. 24. 17:27
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:

Tudja milyen az anyagi helyzetem. Nem olyan sz@r, de felújítás most nem fér bele.


Ja, először lehet, hogy tényleg bútorokat veszek, a csepézést, új konyhát későbbre hagyom.


Lehet, hogy túlparázom, de én sosem éltem szép helyen. Mikor gyerekként hazahívtam a barátaimat, előttük is mindig szégyenkeztem, mert az otthon házunk ugyan nem egy panelförmedvény, de anyámék igénytelenek voltak és mindenhol a penész, kosz állt. (a saját szobámat rendben tartottam akkor is)

Na mindegy elkanyardtam a témától.

De nekem nagyon érzékeny pont az, hogy mit gondolnak rólam mások, a lakásomról. Nem szeretek idehívni senkit.

2021. júl. 24. 18:12
 12/35 A kérdező kommentje:

10-es. Az ilyen tényleg egy utolsó paraszt, nem is érdemelt meg. :)

Mondhatnám ezt magamnak is, de én tudom, hogy az én barátom nem fogja leszólni, ugyanakkor félek, hogy rosszul fogja érinteni.

2021. júl. 24. 18:19
 13/35 anonim ***** válasza:
100%
Ha "csúnya" nem fogja èrdekelni , ha rendetlen vagy koszos, talán akkor nem fog neki tetszeni,
2021. júl. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
89%

Nézd szerintem az alapból tök jó és tiszteletreméltó dolog, hogy segítség nélkül, egymagad összeraktál egy önerőre és a hitelt is becsülettel fizeted.

Amúgy, ha elég kreatív vagy, kisebb befektetéssel is felújíthatsz ezt-azt, például az ósdi konyhabútort átfested valami fiatalos, vidám színre, a hálóba, nappaliba ágytakarók, párnák, ezek is sokat dobnak az összképen. De neten is találsz csomó jó ötletet, hogy lehet feldobni egy lepukkantabb lakást. Addig meg igenis legyél büszke arra, hogy legalább egy sajátot össze tudtál hozni, sokan erre sem képesek.

2021. júl. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
100%

Én férfiként írok neked egy pár tanácsot, ha elfogadod!


A régi szekrényeket nagyon szépen fel lehet újítani házilag is. Géppel lecsiszolod az egészet teljesen, úgy, hogy csak a nyers fa maradjon. Utána adsz neki egy szép lazúrt, olyat, amilyen a Te ízlésed. A kilincseket, fogantyúkat le tudod cserélni rajta új, modernebb kinézetűre.

Ezek a régi szekrények általában még tömör fából készültek, így örök életűek. Kár kidobni őket. És legalább egyedi bútorod lesz, nem olyan mint kb. az összes többi modern panelben. Ezt el tudod játszani asztallal, komóddal, vagy bármilyen régi bútorral ami amúgy jó állapotban van.


A parkettád ha csúnya, szintén géppel felcsiszolod az egészet nyersre, aztán újralakkozod. Olyan lesz, mint új korában. Nagyon sokat tud dobni a lakáson. Nem egy nagy munka, még csak fizikai erő sem kell hozzá.


A csempe helyett ahogy írták is lehet venni pvc falpanelt. nagyon könnyű felrakni, és mehet a régi csempére is.


Ha szerencséd van és a bejárati ajtó engedi, akkor a járólapot is rá tudod rakni a régire, onnantól kezdve pedig megint nem egy ördöngősség, simán meg tudod csinálni Te is.


Tudom, ezek is pénzbe kerülnek, de töredékébe mintha mindent cserélnél, és szakemberrel csináltatnál.


Kérd meg a párodat, biztos, hogy segíteni fog ha kell valamiben.

2021. júl. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
52%
Kerdezo, hagyd a divatos cuccokat es a szorakozast. A festessel, csempezessel kell kezdened, hivj lomtalanitot es vitesd el a regi butorokat. Ikeabol szep lakasod lehet, 39 ezerert mar van agykeret stb.
2021. júl. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:

Ezeket a csempe fóliákat egyébként hogyan kell elképzeni? Bojler, radiátor, csap köré elhelyezhetőek? (a csap a falból jön ki)

Vagy mindent le kell szedni?

2021. júl. 24. 19:28
 18/35 anonim ***** válasza:
81%
Ne takold a lakasod, en is ezt csinaltam 10 evig. A vegen tobbe kerul es egy hanyadek lesz amiben nem erzed jol magad. Festess, csempeztess rendesen. Ha kell aprankent, mindig csak egy szobaban csinaltass meg valamit.
2021. júl. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%
A környék sokat számít, a rendezettség és a tisztaság szintén. az hogy milyen állapotban tartod a környezeted sokat elmond Rólad. Volt már rá precedens, hogy egy olyan nővel keveredtem 1 éjszakás kalandba aki mint kiderült dohányzott, cigaretta csikkek mázsa szám a lakásban, kajamaradék az asztalon, a fürdő tiszta mocsok, a zuhanyzó a WC tiszta retek és még sorolhatnám. Ilyenkor azonnal felmerül bennem a kérdés hogy egy ilyen nő lenne a gyerekeim anyja?
2021. júl. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%

A 15-ös vagyok!


Bárhová teheted őket, csak nyilván ki kell szabni a méreteket. De könnyű őket vágni, meg ragasztani is.


Ha rendesen csinálod, ez nem tákolás! Én nemrég csempéztem ki a wc-met. Igaz, hogy 2 napig csináltam az 1 nm-es wc-t, de senki nem mondja meg, hogy nem burkoló csinálta. 'Kicsit' lassabban csináltam mint a szakember, de pontos, precíz lett a végeredmény.

2021. júl. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!