Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak! Mit szólnátok ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mit szólnátok ha a lánnyal csúnya lakása lenne ? Ott hagynátok emiatt? Főleg ha ti szép helyen laktok.

Figyelt kérdés

Elég csúnya lakásom van. Nem rendetlen, hanem szimplán csúnya. És még ezt is hitelre vettem. Mind otthnról hozott régi, kopott, ütött bútoraim vannak, 70-es évek beli fürdőm és konyhám és régi ablakaim. Nincs pénzem újakat venni, minden hónapban elmegy a törlesztésre, megélhetésre, kis szórakozásra a pénz.

Egy házat is örökölt a családunk, de a szüleim ellehetetlenítik, hogy pénzt szerezzek belőle. Az egyik egy nyaraló a Balatonnál, de a tesóm minden hétvégén odajár, nem engedi senki a családból, hogy el legyen adva, ki sem fizetnek.

Otthon meg azért nem élek, mert rossz a viszonyom anyámékkal.

Nem pumpol anyagilag senki, amim van, azt mind magamnak szereztem.

De csúnya a lakásom és nem érzem jól magam benne. Falakat kifestettem és takarítok, de az összképen nem sokat javít. Folyosó, konyha-étkező, fürdő, wc, 2 szoba.

A "párom", inkább még csak ismerkedünk, pedig egy gyönörűséges, nagy, kétszintes házban lakik. Ő is örökölte, meg neki segítenek is otthonról és elég jó állása is van. Szóval szépen felújított, medencés, nagy ház.

Sokszor aludtam nála és mondta, hogy ott fog járni ahol én élek, feljöhetne-e hozzám? Még sosem volt nálam. Igent mondtam, de nem tudom szóljak neki, hogy én nem lakok szép helyen?

Tudja, hogy kicsi lakásban élek, de azt nem, hogy konkrétan nekem sírhatnékom van, ha körülnézek. Az egész felújítandó...elég erősen.


Nálatok ez számítana?


2021. júl. 24. 17:27
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%

A szekrényeket letudod foliazni.. Foliasjuci keress ra fbn.. Jo es szep foliai vannak es a legtobb videojaban regi butorokat foliaz le.. Valamennyit az is dobna a kozerzeteden.Csempet is tudsz vele foliazni.

Ameddig nincs penzed felujitasra.

Ha emiatt lenez a pasi akkor hanyagold ot inkább. Mert nem szegyen ha nem modern lakasa van valakinek, az a szegyen ha valaki koszos!

2021. júl. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg fbn nezelodj olyan csoportokban ahol ingyen elviheto butorok vannak! :)
2021. júl. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim válasza:
100%
Az, hogy milyen a lakásod, csak egy jelenlegi helyzetet tükröz, amiről beszélhetsz neki,sőt kell is. Nem azért csúnya a lakásod, mert lelaktad, igénytelen vagy, elverted a pénzt amiből felújítani akartad, hanem mert ez volt a legjobb amit kihozhattál belőle. Szóval szerintem nem kell szégyenkezned, hanem őszintén mondd el neki, hogy viszonyulsz a lakáshoz. Sokkal fontosabb szerintem a hozzáállás, hogy szeretnél változtatni és addig se mész át trógerbe, amíg ezt nem tudod kivitelezni.
2021. júl. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:

Itt volt vasárnap, nem volt semmi baj:)

Felkészítettem előre, de az volt a reakciója, hogy nem is csúnya.

Mondjuk én ettől még kicsit rosszul érzem magam a lakás miatt (lassan azért szépíteni fogom), de legalább túl vagyok ezen is.

2021. júl. 27. 20:15
 35/35 anonim ***** válasza:
100%
Na, látod, feleslegesen paráztál (mondjuk mondani könnyű és megértelek), de örülök, hogy jól sikerült. Akkor mostmár őt is bevonhatod a szépítgetésbe 😉🙂.
2021. júl. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!