Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Összejönnétek ennyire szarkasz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek ennyire szarkasztikus/cinikus humorú, csúnya szájú, néha 'túl sok' nővel?

Figyelt kérdés

Az a lényeg, hogy nagyon nagydumás. És az első pillanattól, ahogy megismerkedtünk, mindenre volt valami megjegyzése. Elég sötét humora van, meg kell hagyni. Mindenkinek odaszól, beszól valamit, aztán röhög sokat. Az elején tényleg vicces volt, de kezdem azt érezni, hogy sok. Az jó, ha életvidám, és szeret poénkodni, meg az italt se veti meg (de nem a piától ilyen), de azért néha nagyon sok. Legtöbbször szexuális töltetű poénokat süt el, és emellé nagyon csúnyán beszél.

F(a..), P(i...), G(e..), K(u...), B(a.....), Sz(a.) betűs szavak nála az alap beszélgetés részei.

Ha beszélgetünk valamiről mindig eszébe jut egy ocsmány sztori közben, amit elkezd mesélni, és hahotázik közben.

Az utcán is ezt csinálja, de egyébként nem zavar, csak tényleg nagyon hangos és alpári, az emberek néha utánunk néznek.

Amúgy jófej meg diplomás, csak néha zavar, hogy ilyen, és sosincs egy meghitt pillanat. Mert ha az lenne, akkor abba is bele"trollkodik" a marhaságaival, tehát olyan nincs, hogy vele romantikázni lehessen, pedig én igényelném az érzékiséget.



2021. júl. 15. 19:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Nem.
2021. júl. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%

"meg az italt se veti meg" Köszi, nem, kihagyom.


Legyetek boldogok (ha tudtok)!

2021. júl. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen vagyok, kivéve a harsányság. Nem.
2021. júl. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen amikor az emberek nem illenek össze. Minél előbb engeded el, annál előbb talál magához valót.
2021. júl. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%
Nem. Amúgy nem szarkasztikus, hanem suttyó.
2021. júl. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
82%

Hát most őszintén szólva, nem tudom, hogy melyik lenne a jobb. Egy kényeskedő, folyton fintorgó, társaságban csúnya beszédtől homlok-összeráncoló, urizáló, finnyáskodó kőszobortól is menekülnék. :D

Persze nem kell a nap 24 órájában végig mosladék szövegeket tolni, de néha-néha elhinteni egy b#zdmeget még simán lehet.

2021. júl. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
A humora az olyan szarkasztikus, hirtelen nem tudok példát felhozni. Úgy képzeljétek mint egy Olenna csak csúnya szavakkal. Megkedveltem egyébként, csak van hogy zavaró.
2021. júl. 15. 19:55
 8/13 anonim ***** válasza:
94%

Én nem bírom a PC beszédet. A nyelv szerintem arra való, hogy kifejező legyen. Ha egy ba*dmeg illik éppen oda vagy plna vagy bármi, akkor az illik. Lehet alpárian filozofálgatni is. 😁


Az érzéki intim beszélgetéseknek is megvan a maga nyelvezete. Ha úgy érzem h kifejezetten trollkodik, akkor az én első gondolatom az lenne hogy szándékosan nem akar intim beszélgetésbe belemenni.

Talán fél tőle vagy sosem tanulta meg milyen az.

Beszélnék vele erről.

2021. júl. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 moozygoo ***** válasza:
100%
nem
2021. júl. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mit vársz mit mondjunk? Teljesen negatív karakterként írod le őt,ilyen válaszokra várva, hogy hagyjad. Kivehető az írásodból teljesen, hogy nem vagy oda érte. Ne vesztegesd az időtöket.
2021. júl. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!