Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért gondolja pár fiú, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja pár fiú, hogy szarkasztikus "oltogatással" majd bevágódik egy lánynál is?

Figyelt kérdés
Egyre több ilyet tapasztalok, hányingerem van ettől a kivagyi, műmájer stílustól.
2018. ápr. 2. 22:35
 1/10 anonim ***** válasza:
23%
Kereslet alakítja a kínálatot. Legtöbb csaj oda meg vissza van a bunkó gyökerekért. Ennyi.
2018. ápr. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudom, szerintem egy kis játékos csipkelődés belefér. Nekem pl ilyen a stílusom, aki ismer az már megszokta de sosem sértettem meg vele egy lányt sem :)
2018. ápr. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

# 1

Ebben mondjuk van igazság.

2018. ápr. 2. 23:08
 4/10 anonim ***** válasza:
37%
Kedves kérdező, én is így csinálom, tudod miért ? Mert 10ből 9x beválik :)
2018. ápr. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

pedig működik ez.

de ha kimarad a receptből a humor,akkor valóban erőltetett és izzadságúvá válhat.


és sose tudhatod amúgy meg.

rám csomóan írnak privátot nők a megosztó válaszaim miatt,és van hogy nem alpári de egyértelműen cinikusan sértő stílusban válaszolok és utána folytatják,hogy érdekes vagyok meg ilyenek.

sok nő szereti ha egyértelműek és nyersen egyenesek vele a nélkül hogy alpári lenne a közlési mód.

2018. ápr. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
30%
Mert bizonyos PUÁ-któl ezt hallották / olvasták.
2018. ápr. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mert ezzel valóban be lehet vágódni a lányoknál. Nálad is.
2018. ápr. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Biztos a gyökér filmekben látták.
2018. ápr. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ebben nincs egyértelmű igazság. Nagyban függ a személy külső és belső kisugárzásától, a szituációtól, a fogadó illető személyiségétől, attól hogy milyen hangulatban van stb. Kijelenteni hogy én akkora májer vagyok, mert 10 nőből 9 imádja a szarkasztikus stílusom, az több mint félreérthető. Aztán az sem biztos (sőt), hogy 10/9 nő odáig meg vissza nedvesedik a szövegedtől, lehet hogy csak vevő volt egy kis játékos dobálózásra. A kollégám is egy félistennek hiszi magát a tenyérbemászó, bunkón szarkasztikus stílusától, és a szuper, heti 5 kg tömegnövelőn és kreatinon érlelt testétől. Viszont azt látom, hogy egy komoly és értelmes nő két mondat után elfordul tőle, viszont a szintjén lévő nőcskéknél nagyon megy a hihihi-hahaha. Kereslet-kínálat, piaci szegmens. Én mindig fősulin, tanfolyamokon, továbbképzéseken ismerkedtem, a sikerességi arányom 100%-os volt. Nekem jobban bejön ha kellő komolysággal nyitok, és abból fordulok át humorba, ha kell csipkelődésbe. Bizonyára nekem olyan nők tetszenek, akik erre a stílusra vevők, így én ezen a piacon kereskedek. Kinek mi. Persze aki nem vevő rám, azzal tulajdonképpen kölcsönösen nem veszítünk semmit.
2018. ápr. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mert a kedvességgel lehet szart sem èr
2021. júl. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!