Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Idegesítő egy lányban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idegesítő egy lányban a szarkasztikus humor?

Figyelt kérdés
Nekem pl 'ékes' tulajdonságom, de sok pasi nem veszi a lapot és piszkálódónak könyvel el, holott semmi rosszindulatúság nincs bennem. Viszont aki szintén hasonló humorú, azzal nagyon jókat szórakozunk..
2013. febr. 5. 21:13
1 2
 1/16 Pretty Ballerina ***** válasza:
100%
Én szeretem, sokat használom.
2013. febr. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy értelmes ember elfogadja humorosra veszi.De azért van amivel nem kell viccelődni
2013. febr. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 fospuska ***** válasza:
100%
a csajom ugyanez. én nem voltam ilyen,de mikor rákezdett,én is elkezdtem szívni a vérét,akkor engem már békén hagyott vele.:) de aki nem tud váltani vagy nem veszi a lapot,nagyon gyorsan a pofozkodásig ideges lesz.
2013. febr. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is imádom az ilyet, ha meg idegesít valakit, az úgy járt :D
2013. febr. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én is ilyn vagyok, és a barátom is, tőle idegesít, én meg őt vele...nem mindig vesszük észre , hogy az humor. Intelligencia kell hozzá szerintem és rá kell hangolódni...akkor nem is olyan idegesítő, csak nem mindig vagyok passzban.
2013. febr. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
58%
én is ilyen vagyok, és egy csomó fiúval már az ismerkedés elején ezért romlott meg a kapcsolatom, mert azt gondolták, hogy direkt ge*iskedek velük, így aztán megsértődtek a drágák:) :D egyébként meg magasról lehet rá tenni.. akinek van humora és szintén ilyen, az mindig veszi a lapot
2013. febr. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
hát biza kell egy intelligenciaszint ehhez meg kellő komolytalanság, hogy senki se sérüljön be:D
2013. febr. 5. 21:36
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Aki vevő rá, az örül neki, és viszont szívat, aki meg nem vevő az ilyesmire azt onnan ismered meg, hogy egy idő után nem áll szóba veled.
2013. febr. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Engem az idegesít, ha nincs benne. Sajnos, a kapcsolatok eleje után a legtöbb lányról ez valahogy lekopik.


22/F

2013. febr. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem, mert én is sokat használom. :D A legjobb módja valakiből észrevétlenül hülyét csinálni. :D
2013. febr. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!