Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy normális szép nő ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy normális szép nő ha felmegy társkeresőre milyen hamar talál számára megfelelő társat?

Figyelt kérdés

Szakítottunk és elmondta hogy lezárta fejben is a párkapcsolatunkat és ismerkedni fog társkeresőn.

Nem vagyok arra felkészülve hogy más férfit lássak vele.

Bánt azért hogy ezt így bejelentette.


2021. aug. 15. 22:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

szerencse kerdese. ha mazlija van, hamar, ha nincs, akkor honapok mulva se.


de szerintem az esetedben ez tokmindegy, szakitottatok, neki mar semmi koze hozzad, ha talal pasit, ha nem.

2021. aug. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%

Pasit hamar talál. Jóképű pasit is. De normálisat? Rendes, komoly, jó pasit? Hát azt borzasztó nehéz :(


Ha hamar bele akar ugrani valamibe, ahhoz könnyen talál partnert. Ha komolyat akar, jól működő kapcsolatot, az sok idő lesz, hacsak nincs hatalmas mázlija.

2021. aug. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
20%
Egy, kötőjel, másfél óra alatt.
2021. aug. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
Sexre kalandra egy órán belül. Komolyat is csak idő és szerencse kérdése. Készülj azért hogy hamarosan lesz mellette más.
2021. aug. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
74%
Attól függ mennyire életképes. Ha nem tudja kiszűrni a férfiakat, nem tud írni normálisan, picsás képeket rak ki, valószínűleg nem lesz jó sikere.
2021. aug. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
96%

Nem tudom, mennyire vagyok normális vagy szép, a visszajelzések alapján igen. Nekem 3 évembe telt. Az egy dolog, ha egy halom embernek tetszel és akar téged. Az meg egy másik, hogy a párod is akar-e lenni és alkalmas/hajlandó olyan kapcsolatra, ami nélkül meg inkább szingli maradsz szívesebben.


Szexre 20 percembe telt volna találni egy jóvágású, nívósabb fickót. Az mindenkinek kitelik a képességéből, max a külsején múlik meg azon, hogy hogy nevelték. De társnak lenni... Az már nem.

2021. aug. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
16%
Nekem furcsa a kérdés? Mintha itt nem stimmelnének a szereplők...
2021. aug. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Válaszként mondanám, hogy vannak férfiak, akik szépnek tartanak. Normális nem vagyok, inkább olyan alternatív. Semennyi idő alatt nem találtam senkit. Ez van.
2021. aug. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
96%
Néhány perc.
2021. aug. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

attól függ, hogy neki mi a normális pasi, mennyire válogat. nyilván mi nem ismerjük a barátnődet, nem tudjuk milyen férfiak jönnek be neki, azt sem tudjuk, hogy egy szakítás után milyen céllal regisztrál társkeresőre. komoly kapcsolat? futó kaland? csak szex?

mindenesetre általánosságban elmondható, hogyha csinos, szép nőről van szó elfogják árasztani, hatalmas érdeklődés lesz iránta, persze attól is függ, hova regisztrál. a többi már csak rajta múlik.

a közelmúltban egy ismerős nő, 40 éves, semmi extra, nem kövér, nem sovány, nem csúnya, nem szép, regisztrált a badoo-ra. 1 nap alatt kb 300 üzenet, a saját szememmel láttam és még utána is pittyegett a telefon folyamatosan.

2021. aug. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!