Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy normális szép nő ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy normális szép nő ha felmegy társkeresőre milyen hamar talál számára megfelelő társat?

Figyelt kérdés

Szakítottunk és elmondta hogy lezárta fejben is a párkapcsolatunkat és ismerkedni fog társkeresőn.

Nem vagyok arra felkészülve hogy más férfit lássak vele.

Bánt azért hogy ezt így bejelentette.


2021. aug. 15. 22:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
91%
Lecsapnak rá az biztos! Valójában nem tudom megérteni mi a francnak hagytad a nőt ha ez téged ennyire zavar.
2021. aug. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
70%

10

Én is kaptam rengeteg üzenetet (kb. hasonló paraméterekkel, mint az ismerősödről írtál). Értékelhetetlenek. Egytől egyig.

2021. aug. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerencse kérdése. Pasit bármennyit bármikor. Társat viszont... az tényleg mázli.
2021. aug. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
12-es,ezért írtam, hogy mi nem tudjuk mit akar az exe, mi a célja.
2021. aug. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Kérdés, milyen céllal, és neki mi számít megfelelőnek. Ha nem akar komolyat, akkor kb. 10 perc. Ha komolyat akar, akkor igazából szerencse kérdése a dolog, nagyon max. akkor rövidebb idő alatt van ESÉLYE találni, ha nincsenek nagyon elrugaszkodott elvárásai a pasi külsejét és anyagi helyzetét illetően... viszont sok kamus férfi van fent társkeresőn, így kicsit lutri, hogy akivel épp elkezdett beszélgetni, és írás alapján szimpatikus, az tényleg egy komoly kapcsolatot kereső, normális férfi, vagy egy csillagokat lehazudó feleség mellé mellékest kereső / igazából 20 évvel idősebb, 30 kilóval több / egyéjszakást kereső (de bevallani nem merő) / nárcisztikus pszichopata... mert ugye ha az utóbbi kategóriából van, akkor lehet folytatni a keresgélést.
2021. aug. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Átlagos, de szép mosolyú nőként 10 perc alatt kb 50 felkérés érkezett. Azonnal lejöttem róla. Embereket kukázni, szanálni így ilyen formában iszonyat gáz.

Ha túl van rajtad bárhol hamar fog új kapcsolatot találni. Ha nincs meg csak szerencsétlenkedik, tapasztalat.

2021. aug. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!