Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedtél már olyan csajjal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedtél már olyan csajjal, aki nagyon szép nő lehetett volna, de szó szerint elcsúnyította magát, vagy átlagosra csinálta magát?

Figyelt kérdés

Nekem volt pár.

Pl. nem hozzáillően öltözött, vastag nem illő szemüveget hordott, rövid tupírozott frizurát hordott amikor a hosszú haj sokkal jobban állt volna neki.

Először finoman céloztam erre neki de mindig megmagyarázta miért áll ez neki jól. És utána rájöttem hogy az énképe pszichésen nem engedi hogy szép legyen. Valahogy nem bírná elviselni.



2021. aug. 30. 10:14
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
80%
te az a típus vagy aki elvárja hogy szrrá sminkelje magát a nő, meg mindig csinibe menjen mindenhova...
2021. aug. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
90%
húha...az eszedbe se jutott, hogy a szépség relatív és ő úgy érezte magát annak?
2021. aug. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
90%
Aki szép, az mindenhogy szép. Van aki sport miatt ragaszkodik a rövid hajhoz, sminkelni utál, magas sarkúban nem tud járni, ezért inkább sportosan öltözködik.
2021. aug. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
84%

Miért kéne olyanra alakítania magát, hogy neked megfeleljen?


Te sem alakítanád magad másmilyenre csak azért mert azt mondják, hogy így nem vagy jó!

2021. aug. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
18%

Igen. Az anyját ismerem és tudom ráadásul, hogy bitangjó géneket örökölt.


A szolika, dohányzás, napozás meg a semmire gyerekszülés megtette a hatását. Látszik rajta az is, hogy középiskola óta nem sportolt. Tipikus löttyedt szingli mama, káros szenvedélyek garmadájával. Egyidősnek néz ki a 45 éves anyjával. Az öltözet meg a smink egy dolog, abba én nem kötnék bele, mert csak illúzió, nem az illető tényleges teste, de mikor látod a bőrén, fogain, haján, lötyögő karjain meg fenekén, hogy teljesen leamortizálódott, az valami szörnyű. Mondjuk az sem segít rajta, hogy ilyen baromi nőietlen, rövid, sárga szőke jucifrizurája van, amit a pulyára hivatkozva 2 hetente mos... 25 évesen mindezt. 👏🏻

2021. aug. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
26%
Ja és volt osztálytársam húga egyébként. Tizenévesen az egyik legszebb lány volt az iskolában.
2021. aug. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
35%
Tényleg vannak olyan nők, akikre ránézek és azt mondom, hogy “hm, ha kiszedné a szemöldökét / nem hordana vastag szemüveget /megcsináltatná a fogait /előnyösebb frizurát választana / kicsit sminkelne/ előnyösebben öltözködne, akkor bomba nő lenne. Konkrétan én is ilyen rút kiskacsa voltam gimiben, akiből ezekkel a változtatásokkal elég jó nőt lehetett faragni. Plusz elkezdtem sportolni is. Szóval szerintem teljesen igazad van, de amíg ők nem veszik észre saját magukon, hogy min kéne változtatni, addig csak meg fognak sértődni az ilyen kéretlen tanácsokon.
2021. aug. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
81%

Miért nem lehet békénhagyni másokat? Ha nem tetszik nem nézegeted. Ki vagy te hogy azt képzeled hogy számít a véleményed és másnak át kéne alakulnia a kedvedért?

Az utolsó két mondatodra meg annyit, hogy a pszichológia szemmel láthatóan nem a te asztalod, szánalmas a 'diagnózisod'.

Szerintem te ugyanaz vagy aki a púdereset írta a hétvégén. A kamuprobléma más, de a kérdés ugyanaz pepitában. Formálja át magát valaki a te ízlésed mentén. Ott is ismerkedéskor akartál olyannal indítani hogy mi nem tetszik neked és változtasson.

2021. aug. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:

7-essel értek egyet abszolút. Még meggyőzőbb hogy a saját példáján írta le. És kb. arra is kitért hogy amíg ő maga ezt nem veszi észre hiába szólsz neki, amit én is megfigyeltem.

A 5-6 hozzászólás ezt támasztja alá - nálam is volt hogy a legszebb lány volt suliban és elhagyta magát.

A többi meg valami női önérzetből szóló nekem senki ne mondja meg mit csináljak önérzeteskedés, amit a 7-es tett helyre bennem hogy leírta. Neki mégegyszer köszönöm.

Ja egyébként nem nőkhöz szólt a kérdésem még ha úgy látom főleg ők válaszoltak. Vagy magasabban fogalmazva nem azokhoz szólt akiket érint és kikérik maguknak, hanem azokhoz akik már megtapasztalták ismerkedés során ezt a jelenséget: ők ugye lehetnek férfiak (főleg) de akár nők is.


Én mindig sajnáltam amikor látom hogy valaki "vak" ilyen módon és sokkal többet kihozhatna magából és ez nem csak a külsőre értendő. Persze elfogadom hogy ő most ilyen és ebben érzi jól magát.


2-es a szépség relatív és közben egyetemes is egyben. Különben hogy lehetne szépségipar ennyire felfutott. Tetszhet valakinek egy többszörös fogyatékkal élő ember, hisz relatív, de arra inkább azt mondanám hogy benne van valami hiba. Egyetemes meg hogy nyilván egy arányos test egy ízléses színösszeállítás gyönyörködteti az embereket. Mégsem dobjuk ki az antik és klasszikus (akt)műveket.

3-asnak: A sportos egyáltalán nem jelenti azt hogy valaki rosszul kell hogy kinézzen. Én is sportosan öltözöm sokszor, így nem is ítélhetem el ezt.

Nem sajnos 1-es nagyon mellélőttél én pont a természetes szépséget szeretem, úgy ahogy megteremtették a nőt - minimál sminkkel, a legkevesebb mesterséges szépségipari kellékkel.


8-as örülnék ha a bántó véleményedet és absztrakcióidat megtartanád magadnak és inkább a kérdésre válaszolnál nem hiányos pszichológiai tudásoddal próbálnál leértékelni másokat. Mert ez a kérdés nem erről szólt.

2021. aug. 30. 11:15
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
Azért felfutott a szépségipar, mert a média és a társadalom irreális elvárásokat támaszt főleg a nők felé, de a férfiak felé is. És attól még, hogy valami egyetemesen elfogadottan szép, attól még én dönthetek máshogy és lehet rövid hajam és találhatom magam úgy a legszebbnek, annak ellenére, hogy esetleg mások szerint a hosszú haj állna jól.
2021. aug. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!