Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedtél már olyan csajjal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedtél már olyan csajjal, aki nagyon szép nő lehetett volna, de szó szerint elcsúnyította magát, vagy átlagosra csinálta magát?

Figyelt kérdés

Nekem volt pár.

Pl. nem hozzáillően öltözött, vastag nem illő szemüveget hordott, rövid tupírozott frizurát hordott amikor a hosszú haj sokkal jobban állt volna neki.

Először finoman céloztam erre neki de mindig megmagyarázta miért áll ez neki jól. És utána rájöttem hogy az énképe pszichésen nem engedi hogy szép legyen. Valahogy nem bírná elviselni.



2021. aug. 30. 10:14
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
93%

Én szándékosan szarul öltozöm!

Ha picit is kicsípem magam vagy csak nőies ruhába bújok megtalálnak! Felveszem a férfi ruhákat és takargatom magam.. valamiért extra kisugárzásom van, és naponta kapok ajánlatokat szinte..

Nem akarok ismerkedni, mert a szerelmemet hiányolom aki meghalt....

2021. aug. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:
21. Ezt nagyon sajnálom. Ebben az esetben megértem a bezárkózást a gyászidőszakig.
2021. aug. 30. 13:53
 23/37 A kérdező kommentje:

19-es el kéne már felnőtt fejjel vonatkoztatni attól hogy csak azért lehet szép valaki hogy minden faroknak tetsszen és top díva legyen. Lehet ugyanis azért is szép valaki hogy önmagával rendben legyen békében éljen, viszont ez ellen tesz pszichésen. Ezt is megvizsgálhatnád, de nyilván nem a te hibád hiszen mindenhonnan azt hallod hogy csak az szép amit a férfiak megkívánnak. Hát nem!


20-as Abba belegondoltál hogy lehet valaki sokkal szebb mint az általános trend és nem muszáj azt követni? Nem mert eddig egyéniség lenni mert mindenhonnan azt a szuggesztiót kapja hogy nagy mell vékony csípő erős smink? Nem kell a te szóhasználatoddal birkulni hogy szép legyél, hidd el nekem.

2021. aug. 30. 14:05
 24/37 anonim ***** válasza:
79%

"Lehet ugyanis azért is szép valaki hogy önmagával rendben legyen békében éljen"


Arra nem gondolsz, hogy valaki tetszik saját magának, csak neked nem?

2021. aug. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
23%

Ez nem elcsúnyítás.


Az az amikor valaki bekattan és "mától pánk vagyok" felkiáltással kakastarajat készít magának (és lesz egy ezredik 'egyedi' punk-klón) vagy nekiáll agyonműttetni magát, hogy valami random anime-karakterre hasonlítson, lehetőleg rózsaszín hajjal, aránytalanul nagy szemekkel és nem reális alkattal.


Elcsúnyítás még a botox vagy az állandó turbószoláriumozás is. Ráadásul ezek még veszélyesek is egy szint felett.

2021. aug. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
64%

#22 fú de bicskanyitogató vagy. Ebben az esetben megérted a bezárkózást a gyászidőszakig? Az mit jelen, 1 év múlva viszont tessék vetkőzni? És aki egész életében szolidan öltözik, az viszont indokolatlanul zárkózik be és annak nem nézed el? Kinek képzeled magad?

A másik kérdésedben túlsminkelt lánnyal ismerkedtél akiről leszedni akartad a vakolatot, most kiírtad fordítva, "béna" lánnyal ismerkedsz akit kikupálni akarnál. De a válaszok ugyanazok. Aki nem tetszik azt hagyd békén. (Bár nyilván nem igaz egyik történet sem, csak provokáció.)

2021. aug. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:
26. Örülnék ha nem lennél kegyeletsértő még így sem hogy "béna" lánynak titulálod aki gyászolja a kedvesét. Erre nincs mit mondanom. Ennél már tényleg nincs lejjebb. Elnézést a 21-estől a trollok miatt...
2021. aug. 30. 14:33
 28/37 anonim ***** válasza:
67%

Nem a 21-esre írtam a béna lányt de nyilván szándékosan érted félre.

A kérdésedben szereplőre gondoltam.

2021. aug. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
67%

Akárhogy olvasom, teljesen egyértelmű amit írtam, nem félreérthető. Az is egyértelmű hogy a 21-es miatt háborodtam fel rád hogy de kegyes vagy hogy megengeded neki hogy amíg gyászol így öltözzön.

És te trollozol másokat, te aki kamukérdéseket és lealacsonyítani próbáló kommenteket írsz.

2021. aug. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:
Köszönöm az 5-6. 7. 11. 17. 21. válaszolónak hogy érdemben próbáltak hozzászólni. Sokat tanultam belőle, jobban megértettem ezt a jelenséget különböző élethelyzetek által.
2021. aug. 30. 15:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!