Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért hiszi azt sok nő, h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi azt sok nő, h azzal fog bevágódni ha a karrierjével dicsekszik?

Figyelt kérdés

Nemtom,h én fogok e csak ilyen nőket, de mostanában akikkel ismerkedem, mind a karrierjüket promózzák ,hogy hány diplomájuk,nyelvvizsgájuk van, milyen képzéseket végeztek, milyen szakmai eredményeik vannak stb.

Egyesek már olyan görcsösen dörgölik az orrom alá, mintha azt várnák, hogy hasra essek tőle. Ezeket én is mind fel tudom mutatni, nekem is van x diplomám meg jól fizető állásom, de nem tulajdonítok neki semmi jelentőséget és randin nem is szoktam magamtól szóba hozni.

Nekem am. nincs bajom azzal, ha egy nőnek szuper végzettsége meg karrierje van, csak szimplán nem szempont társkeresésnél, nem ezen múlik,h összejövök e valakivel. Nem egy Daenerys Targaryent keresek,aki fél órán keresztül sorolja a címeit, hogy ő a diplomák megszerzője, az XY cég menedzsere, a birodalom védelmezője, meg a fűtenger Khaleesije...

Inkább számít a humor, a mély beszélgetések,az összhang ,hogy jól érezzem magam vele, legyenek közös programjaink,társasozzunk,kiránduljunk,együtt utazgassunk ,filozofálgassunk mindenféle témákról.


2021. jún. 26. 09:59
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
56%

#30 ismerjük ezt a lemezt.


Ostoba nő: a válogatós, aki hülye lenne a selejtekkel leállni.

Okos nő: leáll a ronda, aluliskolázott, hímsovoniszta bunkókkal (nem létezik).

2021. jún. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
*soviniszta
2021. jún. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
31,32: látom semmit nem értettél meg az egészből.
2021. jún. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
42%
Lehet, hogy egyszerűen csak ez érdekli, és szeret erről beszélni. Nem feltétlen ezzel akarnak bevágódni. Ha meg neked nem szimpatikus, hát akkor ne randizz tovább vele. Nem kell ezen ennyit verni magad. Attól még, hogy neked ez nem vonzó, nem lesz kevesebb nő, aki ennyit beszél a karrierjéről.
2021. jún. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
76%
De jó akkor én is ostoba vagyok mert 10 éve kapcsolatban élek ebből 5 éve házasok. Soha nem jelentett gondot a kommunikáció karrier terén a kezdektől fogva, sőt értékeljük egymásba azt h vittük valamire h tanultam mellette hogy fejlődöm egyátalán nem jelentett problémát a férjemnek a karrierem építése sőt...azok a férfiak tartanak ezektol a nőktől akik 30 éves létükre se tudnak semmit felmutatni.
2021. jún. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!