Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért hiszi azt sok nő, h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi azt sok nő, h azzal fog bevágódni ha a karrierjével dicsekszik?

Figyelt kérdés

Nemtom,h én fogok e csak ilyen nőket, de mostanában akikkel ismerkedem, mind a karrierjüket promózzák ,hogy hány diplomájuk,nyelvvizsgájuk van, milyen képzéseket végeztek, milyen szakmai eredményeik vannak stb.

Egyesek már olyan görcsösen dörgölik az orrom alá, mintha azt várnák, hogy hasra essek tőle. Ezeket én is mind fel tudom mutatni, nekem is van x diplomám meg jól fizető állásom, de nem tulajdonítok neki semmi jelentőséget és randin nem is szoktam magamtól szóba hozni.

Nekem am. nincs bajom azzal, ha egy nőnek szuper végzettsége meg karrierje van, csak szimplán nem szempont társkeresésnél, nem ezen múlik,h összejövök e valakivel. Nem egy Daenerys Targaryent keresek,aki fél órán keresztül sorolja a címeit, hogy ő a diplomák megszerzője, az XY cég menedzsere, a birodalom védelmezője, meg a fűtenger Khaleesije...

Inkább számít a humor, a mély beszélgetések,az összhang ,hogy jól érezzem magam vele, legyenek közös programjaink,társasozzunk,kiránduljunk,együtt utazgassunk ,filozofálgassunk mindenféle témákról.


2021. jún. 26. 09:59
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
Hát én ennyire nem tudom tárgyiasítani a nőket. Nem várom el, hogy jó fizetése legyen, de azt sem, hogy főzzön,mosson takarítson rám, egyáltalán semmilyen ilyen típusú elvárásom nincs, mert az a rákfenéje minden kapcsolatnak. Ha valami fontos nekem, az az, hogy milyen ember, például mennyire magas az érzelmi intelligenciája, aminek nincs sok köze a diplomához a tapasztalataim szerint.
2021. jún. 26. 10:49
 12/35 anonim ***** válasza:
41%

Értem én,hogy meg lehet (kell?) említeni, hogy kinek milyen végzettsége(i) vannak, de hogy ezt többször... minek?

A beszélgetés attól jó, hogy csomó téma felé kalandozik.

Aki csak a munkájáról dumál, az lehet munkafüggő, ez ad neki csak önbecsülést,önbizalmat, ettől érzi magát értékesnek. Randizgattam én is egy ilyen csajjal, hát, kva unalmas volt egy idő után,hogy mindig csak a munka a munka, ráadásul nem is volt különösebben izgalmas már az elején se számomra, amit ő csinál. Mindegy, azért megdugtam.

2021. jún. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
60%
Nekem személy szerint az életem legfontosabb részei közé tartoznak a tanulmányaim és a karrierem. Büszke vagyok arra, amit eddig elértem, mert ezért tanultam és hajtottam egész eddigi életemben. Érdekel a hivatásom, izgatottan várom az új lehetőségeket. Fontos szempont volt, mikor nem volt senkim, hogy a leendő barátom előtt se kelljen szégyellnem vagy rejtegetnem az eredményeim, hanem ő is büszke legyen rám miattuk. Nem azért, mert világviszonylatban olyan hű de nagy dolgok lennének, hanem azért, mert nekem minden tudásom és energiám benne van. Nem kellett olyan férfi, aki irigy, ha esetleg magasabb végzettségem van, mint neki vagy simán csak sz#rik a szakmámra és szóba sem hozhatom előtte azt, ami egyébként engem lelkesít és boldoggá tesz munkaidőn kívül is. Szerencsére találtam ilyen férfit, hálás vagyok érte.
2021. jún. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:

A kommentekből lejön, hogy a többség továbbra sem érti, vagy nem is akarja érteni amit írok.

Pedig én megértem azokat a nőket, akiknek a karrierjük a mindenük, csak szimplán nem akarok velük lenni. Az szerintem is gáz, ha valaki irigy a párjára a sikerei miatt. Illetve ha valaki sikert ér el, én tudok rá büszke lenni. Viszont ha valaki csak ezekről a témákról akar beszélni, amellett egy idő után elunom magam. Az az észrevételem, hogy nagyon sok ilyen karrierista nő azért marad egyedül, mert ezt nem tudja megérteni, hogy a férfiak többségét nem ez érdekli, vagy legalábbis kevesebb olyan férfi van, akinek bejönnek az ilyen nők, mint ahány nő így működik.

2021. jún. 26. 11:33
 15/35 anonim ***** válasza:
49%
Napi 8 órát alszom, ez azt jelenti hogy 16 órán át vagyok a tudatomnál. Napi 8 órát dolgozom, ami a tudatomban töltött idő 50 százaléka, tehát az életem durván felében a szakmámmal és a munkámmal kell azonosuljak. Engedd meg nekem, hogy akkor valamilyen szinten ezt beépítsem az identitásomba, ha én azt úgy szeretném.
2021. jún. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:
Mindenki azt csinál amit akar, én senkire nem akarok semmit rákényszeríteni, ha nem passzol hozzám akkor szimplán nem jövök vele össze. Egyébként én is napi 8 órát dolgozom és annyi pont elég, hogy a munkámmal foglalkozzak, utána van jobb dolgom is, mint azzal foglalkozni.
2021. jún. 26. 11:41
 17/35 anonim ***** válasza:
61%
Mert ők egymást akarják lenyűgözni, nem a férfiakat.
2021. jún. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
81%
Az, hogy valaki a munkájával sokat foglalkozik szerintem nem zárja ki az általad keresett kvalitásokat. Most abszolút szerényen magammal fogok példálózni. Én programozó csaj vagyok és munkámon kívül is sokat kódolok. De hatalmas túrázó vagyok, a Kék túrát csinálom például, minden hétvégén megyek a természetbe a digitális detox szigorú szabályait betartva, imádom a filozófiát és a csillagászatot, ezekkel foglalkozok is hobbiként és hatalmas társasgyűjteményem van, a barátaimat szeretem vendégül látni egy kis társasestre. Az érzelmi intelligenciával kapcsolatban is szeretnék tudatosan tudatosabb lenni. :) Szóval nem érzem úgy, hogy a munkám szeretete korlátozna az életem egyéb területein. Ha randiznánk, és látnám hogy nem érdekel ez a téma, akkor nem beszélnék tovább róla. De ha a párom akarsz lenni, akkor el kéne fogadd, hogy imádok programozni és beszélni is szeretnék róla veled valahogyan, ha már ennyi időt kitesz az életemből.
2021. jún. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
45%
Talán szeretik a munkájukat, meg azt, amit tanultak, azért beszélnek róla ennyit. Nehéz elhinni, de vannak ilyen emberek, hogy nem csak azért járnak be, mert muszáj, meg mert kötelező, ez az élet rendje, és akkor lehúzzák a kötelező munka időt, és már tíz perccel előtte az ajtóban toporog, hogy mehessen már. Vannak olyanok, akik szeretnek bejárni dolgozni, nem húzzák az időt a melóhelyen, nem bújnak ki minden adandó alkalommal a teendők alól, van hogy ott maradnak annyira belemerülnek, és szeretnek róla beszélni, szabadidőben is ezzel foglalkoznak. Nyilván mindenki be akar vágódni nálad ezzel, közben meg egy tök természetes dolog, pláne ismerkedési fázisban. Amúgy miért zárja ki egymást, hogy jól érezzétek magatokat valakivel, közben a munkátokról és a tanulmányaitokról meséltek? Elmondásod szerint te is diplomás vagy, diplomásokkal ismerkedsz, "de nem hat meg" a végzettség, nem lényeges számodra. Azért ha kiirtál erről egy kérdést, valamilyen szinten de, és foglalkoztat is a dolog. Inkább az a kérdés, hogy miért ezeket a nőket vonzod be, akik ennyire ambiciózusak. Valami oka van, ha őket vonzod be.
2021. jún. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:

ma 11:54 Amit írtál magadról az szerintem teljesen rendben van, én nem ilyen lányokkal találkoztam.


ma 13:17 Nem tudom, mi az oka, hogy ilyen nőket vonzok be, de lehet, hogy semmi oka nincs, csak szimplán elég sok ilyen nő van, főleg itt Budapesten. Amúgy nem zárja ki egymást, h jól érezzük magunkat, meg az h a tanulmányainkról is beszélünk, mint ahogy az előtted válaszoló programozó csaj álláspontja teljesen szimpatikus számomra. Viszont sokan nem ilyenek, hanem azt várják, hogy a karrierjüktől essek hasra, szinte megfelelési kényszeresen mantrázzák, h akaratlanul is olyan érzetem lesz, h valamit kompenzálni akarnak ezzel, amit jobb ha nem tudok meg, hogy micsoda.

2021. jún. 26. 13:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!