Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért hiszi azt sok nő, h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi azt sok nő, h azzal fog bevágódni ha a karrierjével dicsekszik?

Figyelt kérdés

Nemtom,h én fogok e csak ilyen nőket, de mostanában akikkel ismerkedem, mind a karrierjüket promózzák ,hogy hány diplomájuk,nyelvvizsgájuk van, milyen képzéseket végeztek, milyen szakmai eredményeik vannak stb.

Egyesek már olyan görcsösen dörgölik az orrom alá, mintha azt várnák, hogy hasra essek tőle. Ezeket én is mind fel tudom mutatni, nekem is van x diplomám meg jól fizető állásom, de nem tulajdonítok neki semmi jelentőséget és randin nem is szoktam magamtól szóba hozni.

Nekem am. nincs bajom azzal, ha egy nőnek szuper végzettsége meg karrierje van, csak szimplán nem szempont társkeresésnél, nem ezen múlik,h összejövök e valakivel. Nem egy Daenerys Targaryent keresek,aki fél órán keresztül sorolja a címeit, hogy ő a diplomák megszerzője, az XY cég menedzsere, a birodalom védelmezője, meg a fűtenger Khaleesije...

Inkább számít a humor, a mély beszélgetések,az összhang ,hogy jól érezzem magam vele, legyenek közös programjaink,társasozzunk,kiránduljunk,együtt utazgassunk ,filozofálgassunk mindenféle témákról.


2021. jún. 26. 09:59
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%
Hát talán az van bennük, hogy nagyon sok pasi mondja azt, hogy élősködő haszonleső pénzéhes k.rvák a nők. Így akarják a férfiak tudtára adni, hogy őket nem kell eltartani, ők is jól keresnek, és nekik is van jó munkájuk.
2021. jún. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:

ma 14:13


Igen ez lehet, sajna tényleg sok ilyen idióta férfitársam van,akik ilyen leegyszerűsítően gondolkodnak a nőkről.

Viszont ha sok nő ezeknek a barmoknak a hülyeségei miatt akar kényszeresen megfelelni, akkor az a legtöbb esetben max arra lesz elég, hogy pont egy ilyen férfit kifogjanak maguknak.

2021. jún. 26. 14:22
 23/35 anonim ***** válasza:
28%

Nekem is van két diplomám meg pár nyelvvizsgám. Egyáltalán nem vagyok rájuk büszke, de nem is szégyellem. Mindegyik nagyon-nagyon sokat elmond rólam: hogy mi érdekel igazán, mivel foglalkozom szívesen, még a jellemvonásaimról is árulkodnak.


Soha nem jönnék össze olyan férfival, aki nem érti meg, miért fontos ez nekem. Sorry.


Azt persze én sem bírom, ha valaki a diplomáival kérkedik, szerintem az undorító, pláne ha lenézi azokat, akiknek nincs papírjuk. Ettől függetlenül igenis beszélnék erről a témáról első randin, vagy ismerkedéskor a legelső témák egyike lenne. És ha látnám, hogy a pasi félresöpri ezt a témát, vagy húzza a száját rajta, nem érdeklődő, akkor inkább hagynám a fenébe őt.

2021. jún. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
80%
Csodalkozol? Olvasgass kicsit a kategoriaban, hany kerdesnel fikazzak a noket. Mind aranyaso, nekik nem kell diploma, nyelvvizsga, karrier, elvarjak, hogy kinyaljak a fenekuket. Ha ismerkednek en is biztosan megemlitenem a kompetenciaimat ezek utan.
2021. jún. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
75%
#13 vagyok, amúgy értem, amiről írsz. Az emberek nagy részének nem hivatása vagy karriere van, hanem simán csak munkája. Nem elhivatott valami iránt, hanem simán csak melózik valamit, hogy legyen miből élnie. Nem azért bolti eladó vagy iskolatitkár, mert ez a munka élteti, hanem azért, mert jól fizet és számára elfogadható, teljesíthető feladatokkal jár. Nincs ezzel semmi gond, mindenkinek más a fontos a munkában. Annyi a mondanivalóm lényege, hogy valószínűleg te is a második csoportba tartozol, ilyen nőt keresel. Nem "minden nő" tartozik az első csoportba, az emberek nagy része még mindig qrvára gyűlöli a munkahelyét és a munkáját, csak a pénzköltést élvezi és a nyugdíjról álmodozik. Nem nehéz ilyen nőt találni, az én ismerőseim nagy része is ilyen.
2021. jún. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:
Én nem gyűlölöm a munkámat, sőt kifejezetten jól elvagyok vele, de ha vége van a munkaidőnek, akkor inkább a hobbijaimmal foglalkozom. Nem olyan nőt keresek,aki utálja a munkáját. Olyannal is találkoztam,aki csak a karrierjéről beszélt, de közben mégis utálta az egészet és mondta,h csak a pénz miatt csinálja. Ezek a nők,akikről beszélek elsősorban nem az elhivatottság miatt beszéltek a munkájukról,karrierjükről, hanem azért mert úgy gondolták, hogy ennek van egy presztizse,de közben volt köztük több olyan is, akik szívük szerint nem feltétlen ezt választották volna.
2021. jún. 26. 15:47
 27/35 anonim ***** válasza:
56%
Tökéletesen értelek kérdező, és igazat is adok neked. Én is hozzád hasonló vagyok. Szóval mindenkit lepontoztam most, aki a "másik oldalon" áll, kivéve a programozó csajt. Őt találtam egyedül értelmesnek. És nem azért, mert nekem informatikából van diplomám.
2021. jún. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
Az én koromban ismerkedésnél elég volt az h a lány szép volt s fiatal, lehetoleg 30 alatti, ha csak egy szoláriumba dolgozott s full ostoba volt úgy értve egy 2 ismeretlenes egyenlet is gondot okozott neki,akkor is a férfiak 18tól 80ig a lába előtt hevertek🙂s hozzáteszem nem az átlagos keresetű ferfiak. Amikor egy nőnek ilyen formában már el kell adnia magát ott már baj van. Persze nem azt mondom h egy ostoba buta kacsacsoru emlos a nyerő 8 elemivel,de mégis a palik tobbsege ezt viszi.
2021. jún. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
Az okos, tanult, karriert épìtő nőktől mindig is tartottak a ferfiak. Minel magasabb szinten mozog egy ember életszinvonal, képzettség,karrier annál jobban meggondolja kivel tervez hosszu távon. Lasd pl orvos házaspárok. Hosszú távon ki ütközik az iskolázottság, célok,tervek egzisztenciális kulonbség barmennyire is mukodik mondjuk a kémia. En mondjuk még nem láttam egy 8 elemista segédmunkást egy 5 diplomás nővel.
2021. jún. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
20%

"Az okos, tanult, karriert épìtő nőktől mindig is tartottak a ferfiak."


Igen, mert ez a típus a legostobább.

2021. jún. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!