Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért hiszi azt sok nő, h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi azt sok nő, h azzal fog bevágódni ha a karrierjével dicsekszik?

Figyelt kérdés

Nemtom,h én fogok e csak ilyen nőket, de mostanában akikkel ismerkedem, mind a karrierjüket promózzák ,hogy hány diplomájuk,nyelvvizsgájuk van, milyen képzéseket végeztek, milyen szakmai eredményeik vannak stb.

Egyesek már olyan görcsösen dörgölik az orrom alá, mintha azt várnák, hogy hasra essek tőle. Ezeket én is mind fel tudom mutatni, nekem is van x diplomám meg jól fizető állásom, de nem tulajdonítok neki semmi jelentőséget és randin nem is szoktam magamtól szóba hozni.

Nekem am. nincs bajom azzal, ha egy nőnek szuper végzettsége meg karrierje van, csak szimplán nem szempont társkeresésnél, nem ezen múlik,h összejövök e valakivel. Nem egy Daenerys Targaryent keresek,aki fél órán keresztül sorolja a címeit, hogy ő a diplomák megszerzője, az XY cég menedzsere, a birodalom védelmezője, meg a fűtenger Khaleesije...

Inkább számít a humor, a mély beszélgetések,az összhang ,hogy jól érezzem magam vele, legyenek közös programjaink,társasozzunk,kiránduljunk,együtt utazgassunk ,filozofálgassunk mindenféle témákról.


2021. jún. 26. 09:59
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
43%
Mert most ez a divat 🤷‍♂️
2021. jún. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem az is hozzátartozik ahhoz, hogy ki ő. Gondolom úgy vannak vele, hogy sokat el is mond róluk, nem mellesleg sok évnyi munkájuk benne van, fontos nekik, és az is, hogy az, akivel randiznak, tudjon róla.
2021. jún. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Az lehet, de én nem egy cég vagyok, hozzám nem állásinterjúra jönnek, én nem azt nézem, hogy mennyi munkájuk volt korábban. Szimplán olyan lányt keresek, akivel jól érzem magam, függetlenül attól, hogy milyen végzettségei vannak.
2021. jún. 26. 10:10
 4/35 anonim ***** válasza:
54%
Az uncsi 🙃🙂
2021. jún. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
70%
Talán mert az első randikon erről is szokás beszélni.
2021. jún. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
68%
Akkor mondok egy példát. A lány akivel randizol, pszichológus. Alsó hangon 7 év tanulással érte ezt el. Nyilván ez iránt érdeklődik (ha nem, akkor nem szánt volna rá ennyi időt). Az meg gondolom már csak érdekel, hogy a randipartnered mi iránt érdeklődik. Ha közös jövő a kérdés, akkor az is fontos, hogy a másik tudja ezeket a dolgokat. Ha én megyek randira, én is elmondom ezeket, mert fontosnak tartom, és ha a másik nem mondja magától, akkor rá is kérdezek. Nyilván nem vagyunk ugyanolyanok, mindenkinek más a fontos, de attól még ilyenen problémázni, hogy a saját eredményeit elmondja, amire büszke, és elég fontosnak tartja, hogy egy potenciális partner is megismerje ezeket, hát nem tudom. Akkor mikor kéne ezekről beszámolni, ha nem az elején?
2021. jún. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
58%
Nem tűnik úgy hogy neked x diplomád lenne. Nem éreznéd "orrod alá dörgölésnek" a másik diplomáit ha egy szinten lennétek.
2021. jún. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

Más az,hogy valaki elmondja, meg más az, amikor valaki folyton erről beszél, mintha ez lenne a legfontosabb dolog.

Sokan úgy kezelik az ismerkedést, mint az álláskeresést vagy mint egy bevásárlólistát ahol bizonyos dolgokat görcsösen ki kell pipálni. Itt én csak erre gondoltam.

Mert nem az a lényeg, h valaki ezeket felsorolja, hanem hogy azt hogyan teszi.

2021. jún. 26. 10:37
 9/35 anonim ***** válasza:
71%
Talán kisebbségi komplexus, vagy karrierista és csak munkáról tud beszélni. De első randi azért szokás beszélni arról, hogy ki mit dolgozik, hiszen ez teszi ki életünk felét sajnos.
2021. jún. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
34%
hát pedig a férfiaknak igenis számít elsőkörben hogy mit ért el a nő. mert nem akarják tartani, látni akarják hogy jó munkahelye, jó fizetése van. nem is biztos hogy randiiztál volna vele ha azt mondja hogy kasszás az aldiban. az ilyet csak akkor nézi el egy férfi ha a lány fiatal és gyönyörűszép, a diplomája hiányát pedig azzal akarják majd kompenzáltatni, hogy a csaj süssön főzzön mosson takarítson rá. míg egy diplomás nőnek azért elnézik ha kaját rendel vagy felesbe kéri a takarítást veled
2021. jún. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!