Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van hogy a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van hogy a férfiak szinte teljesen letojják hogy a nőnek van e bármilyen karrierje, míg fordítva általában nagyon is kritikus szemmel méregetik a nők a férfiakat, szelektálva őket?

Figyelt kérdés
Van egy sejtésem hogy igencsak előkelő helyen van párválasztásnál a férfi anyagi helyzete....
2021. márc. 7. 10:57
 1/10 anonim ***** válasza:
98%
Nem úgy volt, hogy téged nem érdekelnek a nők? Ha ennyire nincs jobb dolgot szívesen ajánlok pár könyvet és filmet, hogy művelődj, ahelyett, hogy itt vered magad a földhöz olyanok miatt, akik tesznek rád.
2021. márc. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Szerencsére a férjem nem szarik arra a 10 évre, amit a tanulmányaimba tettem és az azon felül épített karrierre. Ennek is csak az örül, aki a valagát meresztette egész életében. Én büszke vagyok arra, amit elértem és örülök, hogy a férjemnek ez is egy szempont volt, mikor engem választott, nem pedig csak a tipikus "tudjon főzni, jól szopjon, nézzen ki jól" elvárásokat támasztotta felém, mint sok húgyagyú kan.
2021. márc. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Nekem volt gyári munkás párom, de volt munkanélküli is, a vőlegényem jelenleg irodán dolgozik nettó 200.000 ft-ért, a legtöbbet a gyári munkás keresett majdnem a dupláját, én is annyit kerestem hisz ott ismertem meg. Nem érdekelt a pénz se előtte se utána, legyen annyi hogy ne haljunk éhen és legyen fűtés télen, néha elmenjünk valahova. Közben folyamatosan fejlesszük magunkat együtt, közösen, hogy több pénzünk legyen, de mikor összejöttünk akkor én pl jóval többet kerestem mint most a párom. Úgyhogy jó lenne Balázska, ha leállnál, és a magad kudarcát nem vetítenéd ki másokra.
2021. márc. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%
Én is tudok könyvet ajánlani ha érdekel!
2021. márc. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%

Nem tojják le egyaltalán.

Van, aki szoba sem áll alacsonyabb kaliberű nővel de ha mègis,akkor a feleség státuszrol ne is álmodjon

2021. márc. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%

Nem "a férfiak", hanem te.

Nagyon sok férfit érdekel, hogy kivel köti össze az életét.

Horribile dictu: akad olyan pasi, aki kimondottan gazdag nőt keres. De nem egyszer lesznek attól is hirtelen sokkal lelkesebbek, mikor kiderül, hogy van a nőnek lakása.

Aki csak egyszer a farkát akarja a nőben megmártani, azt mondjuk tényleg nem érdekli.

2021. márc. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%
Hat, en pont az ellenkezojet latom az eletben, illetve itt az oldalon is. A nonek legyen biztos allasa, amiben fog is fejlodni, tehat epitsen karriert, mellette fozzon, mosson, takaritson, szexeljen eleget, nehogy megcsaljak, legyen nyitott mindenfele modern baromsagra, kulonben frigid meg prud, ja es a gyereket is nyilvan neki kell megszulnie, felnevelnie, de ugy am, hogy amint teheti huzzon vissza dolgozni, nehogymar eloskodjon a ferje penzen, fogyjon le, edzen a szules utan es akkor mellette ne legyen allandoan faradt es depresszios.
2021. márc. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Nagyon is jól látod, Kérdező, csak olyan szépen, mézes-mázasan, nyálasan körbe tudják ezt a nők magyarázni...

Ha itt megtudja, egy nő, hogy valaki nem egy sikerszakmában dolgozik, akkor már nincs több pl.: viszont privát válasz...

2021. márc. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez téged hol érint a közmunkáddal, Bazsi? Én sem a milliárdos arab sejket várom, de azért az, hogy valaki otthon él meg, hogy kb. semmit sem keres az azért elég gáz, nem gondolod? Meg egyébként is, minek neked nő? Múltkor azt mondtad, hogy undorodsz tőlük. Akkor neked egy csinos pasi kéne. :D
2021. márc. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Velunk nőkkel szemben van feltámasztva egyre nagyobb igény. Sokunk annyit keres mint egy férfi, legyünk okosak, műveltek,iskolazottak, legyenek céljaink, építsük fel a karrierünket ezen felul legyunk csinosak odaadóak, munkán kivül főzzünk jól, legyen igényes a környezetünk,takarítsunk s legyünk odaado engedelmes megértő társak minden tekintetben. Szűljünk gyermekeket de nem ám fel merünk szedni +10 kilót,maradjunk karcsúak sportosak.Eszünkbe ne jusson 2-3 évig a gyerekekkel otthon lenni, fél év után lehet vissza menni dolgozni.Legyunk mindig tip-topok. S soha ne legyunk fáradtak. Kb ennyi így hirtelen a 21.századi ideális társ a férfiak szemében akit mondjuk feleségül is vesznek😄
2021. jún. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!