Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, mennyire kritikus a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire kritikus a közös múlt ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Arra lennék kíváncsi ha randira hívna titeket egy srác aki megtette már korábban (de nemet mondtatok) mondjuk eltelt 10-12 év teszem azt, nyilván mindketten megváltoztatok, mennyire játszik az a faktor hogy há-há most sem vagy mi játszódik le ilyenkor a nőkben? Köszi.
2017. aug. 19. 08:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem törődnék vele, hacsak nem csúnyán zajlott az elutasítás anno. Akkor azért eszembe jutna a dolog.
2017. aug. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én örülnék neki. :-)


Volt általánosban egy fiú, aki nagyon kedvelt, de akkor engem még egyáltalán nem érdekeltek a fiúk, sokszor ki is kosaraztam.

Azóta felnőttünk, neki is nekem is voltak mások, de közben - ugyan ritkán, de összefutottunk.

Most hogy régebb óta nincs senki, megfordult többször nekem is a fejembe, mi lenne, ha.. Mert ő is elköltözött a barátnőjétől.

De érdekes kérdés, ő nézne úgy rám?!

Hát, nem tudom, kiderül-e valaha.

Egyenlőre én még nem közelítik felé, nem tudom valójában mennyire van túl a szakításán.


Szerintem tegyél egy próbát, hátha összejön, ha még mindig érdekel.

Max írj rá valami általánosat, kérdezz valami kamut, ha válaszol, még bármi kisülhet belőle ;-)


N

2017. aug. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

10-12 év alatt sok minden változhat, sőt, fiatalon az lenne a furcsa, ha nem így lenne.

Szerintem egy próbát megér. Legfeljebb megint nemet mond, ez esetben többet nem kezdeményeznék a helyedben, ha újabb tíz év múlva meggondolja magát, akkor közeledjen ő.

2017. aug. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!