Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 14 éves fiú vagyok! Nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves fiú vagyok! Nem volt még barátnőm. Már nagyon hiányzik az, hogy szeressek valaki, és az hogy valaki engem szeresssen! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nemvagyok egy hülyegyeek, de sajnos én nemvagyok egy nagy szépség se és nemvok az a nagy csajozós se...Visszahúzódóbb vagyok!

Nemvagyok egy bulizós..nem iszok, nem cigizek, nem drogozok, buliba nagyon-nagyon keveset járok, egy évben(nyáron) talán max 4szer.1. Nincs rá lehetőség 2. Cigi, pia stb nélkül a mai világban már nincs "buli"

A velem egykorúak, haverok, csajok(12-15évesek) már szinte mind cigiznek, amit én kifejezetten csajoknál utálok!

Nembírom felfogni, hogy miért kell 20évesnek képzelnie magát egy 12-14 éves lánynak.

Szóval az is a probléma, hogy nincs a közelben normális csak aki szép is,(sajnos eléggé válogatós vagyok..:) :( de már kezdem a lécel alacsonyabbra rakni) Nemtudom, talán még nemvagyok elkésve a csajozással, de a haverjaimnak szinte mindnek van!Eléggé rosszúl esik látni, hogy a sok hülyének van csaja.. nekem pedig, egy normális embrenek nincs!

Már nagyon jó lenne valaki!

Mit tegyek szerintetek?

Egy kis segtséget szeretnék kérni, amit előre is megköszönök! Főleg a hasznos tanácsokat!

14/Fiú


2010. aug. 24. 20:32
1 2
 11/15 Berlin ***** válasza:

Ami késik nem múlik! Nyugi! Be fogod pótolni :)

Én is későn kezdtem, de aztán nagykanállal!

2010. aug. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Hát igen önbizalom sincs sok..:s

Hogyan tudnám magam kicsti összekapni!

a 21/L nak írom, hogy ürölök, h vannak még olyan csajok akik nem ezekre a pasikra hajtanak!

Mostanság nagyon kevés az ilyen..:(

2010. aug. 25. 13:54
 13/15 anonim ***** válasza:
amúgy az vagyok aki azt az önbizalmas választ küldte :) Már az is megdobja az egódat ha egy király kis cuccba vagy pl: Ing félig kigombolva egy jó farmer meg egy cool séró. és mondom 1-2 feles és lazább is leszel.
2010. aug. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Jajj, kedves vagy:) Amúgy az előttem szólónak igaza van, egy új ruha, új haj, és máris jobban érzed magad. Egy új fotó a közösségi oldalakra, és mehet az ismerkedés, ott még az sem jön le h nincs önbizalmad, és mire meg eljutsz odáig h találkozz valakivel, már jobb lesz a helyzet.

L21

2010. aug. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 13 éves lány vagyok!

Én sem szeretem az olyan fiúkat akik cigiznek,piálnak..

Ha gondolod irj nekem privit:)

2010. szept. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!