Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, hogy nehogy belé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy nehogy belé szeressek?

Figyelt kérdés

Van egy srác .. egy koliban vagyunk meg ilyenek ..

Kb 1 hónapja kicsivel jobban elmélyült a kapcsolatunk ..

Eddig csak sokat beszélgettünk,nevetgéltünk,érdeklődött felőlem h mi van velem/mik történnek velem.

Aztán néztünk együtt Tv-t .. Elkezdett simogatni ..

és azt tudni kell,hogy mindennap csak egy órát van bent koliba,mert haza jár.. és még csütörtökönként van bent egész nap. A lényeg,hogy tegnap már a simogatásnál kicsit több is volt elkezdte csókolgatni a nyakam meg ilyesmi. Nyúlkált is volna de nem hagytam !!!

Múlt héten azt mondta hogy többet érez mint barátság.. és hogy nem bírja ki h ne érjen hozzám stb..

De teljes mértékben úgy gondolom h csak játszik velem csak hülyít.. És az is 1000 % h imádja a bnőjét.. Amikor kicsit úgy van h .. PL: csók lenne akkor mindketten mondjuk h nem szabad .. de ő is..

Szal nem tudom mi van hülyít vagy nem ??

1 biztos nem akarok belé szeretni segítsetek kérlek mit tegyek?? Köszönöm a válaszokat:)


2011. márc. 25. 14:55
 1/5 Panda Péter ***** válasza:
kilométerekre kerüld el a srácot, ha van barátnője, és amellett nyomul rád így. ne legyél olyan naiv, hogy azt gondold, téged nem csalna meg. szóval mondd meg neki hogy vagy visszafogja magát, vagy felejtse el, hogy egyáltalán szóbaállsz vele.
2011. márc. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
pff ne hagyd hogy még egyszer hozzád érjen, és kerüld amilyen messzire csak tudod
2011. márc. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sajnos nehéz parancsolni a szívnek, az érzéseket irányítani.

Pedig nagyon sok helyzetben mennyivel jobb lenne ésszel cselekedni, a szívre pedig nem hallgatni.


A srác hülyít, nem érdemli meg, hogy foglalkozz vele, leakar fektetni és kész, ha a barátnője lennél, megcsalna mással..kerüld el.

2011. márc. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

de ez annyira nehéz :((

Nem tudom elkerülni imádom a társaságát imádok vele lenni .

És nem tudtam neki ellenállni amikor elkezdte csókolgatni a nyakam.. és annyira rossz érzés:(

2011. márc. 25. 15:13
 5/5 anonim ***** válasza:
elsőnél a pont
2011. márc. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!