Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátommal lassan 3 hónapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Polaris11 kérdése:

A barátommal lassan 3 hónapja járunk, de néha megesik, hogy figyelmeztet, nehogy belé szeressek. MIÉRT?

Figyelt kérdés

A barátommal lassan 3 hónapja járunk, és már előtte is elég jóban voltunk egy ideje... mégis ha kifejezem a ragaszkodásom alkalom adtán *pl többnapig ha nem beszélünk mert nincs időnk* 1-1 "hiányzol"-al, megesik, hogy figyelmeztet, nehogy belé szeressek.

Lehet hogy ez neki még korai.. de mikor áll készen, hogy "szerelmes" legyen? (átlagban)


2011. máj. 9. 19:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
ezt most nem teljesen értem.... jártok de nem szeretitek egymást? :O
2011. máj. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Hallgasrá amit mond. Nem azért mondja, mert így akar felszedni téged. Vagy nagyon bamba vagy nem szerelmes beléd.
2011. máj. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Ha nem is szeretitek egymást, hogyhogy jártok? Menőzésből?
2011. máj. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
A szerelem nem elhatározás kérdése szerintem, persze biztos fogékonyabb rá az ember ha megvan az elhatározás, de a szerelmet nem lehet erőltetni. De most komolyan, ti akkor miért jártok, úgyértem mi tart össze? Ő nyilvánvalóan nem szerelmes beléd és már nem is lesz, három hónap eltelt. Most komolyan mit vársz ettől a kapcsolattól, nem szeretitek egymást, ő pedig "figyelmeztet", szerintem hagyd ott, mert még a végén tényleg beleszeretsz.
2011. máj. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
OMG...
2011. máj. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Bocs, de a nevedben a 11 a korodra utal? Mert akkor még értem a kérdést és a problémát, de egyébként jól nézz magadba véleményem szerint.
2011. máj. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
hát de ha összejössz valakivel nem mondod rögtön h szeretlek stb... az nem őszinte. Kell idő h megismerd meg ilyenek... aki korán mondja az nem gondolja komoylan... az csak vonzódik, nem szerelmes. És én sem akarom akkor mondani, ha ő sem mondja...
2011. máj. 9. 20:15
 8/19 A kérdező kommentje:
utolsó: 18 éves vagyok T_T nem jövök össze minden kis nyomorékkal 1-2 hetekre...
2011. máj. 9. 20:17
 9/19 anonim ***** válasza:
Mert nem gondolja komolyan a kapcsolatot és nem akarja,hogy szar legyen neked mikor szakít veled.Szerintem...
2011. máj. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
szerintem ha ezt mondogatja, hogy nehogy belé szeress, az azt jelenti, hogy nem vesz komolyan, csak azért kellesz neki, hogy legyen kivel mászkálnia, szexelnie, hasonlók. Ő sem szeret téged, és ezek szerint nem is akar, nem is fog. 21L
2011. máj. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!