Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátommal lassan 3 hónapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Polaris11 kérdése:

A barátommal lassan 3 hónapja járunk, de néha megesik, hogy figyelmeztet, nehogy belé szeressek. MIÉRT?

Figyelt kérdés

A barátommal lassan 3 hónapja járunk, és már előtte is elég jóban voltunk egy ideje... mégis ha kifejezem a ragaszkodásom alkalom adtán *pl többnapig ha nem beszélünk mert nincs időnk* 1-1 "hiányzol"-al, megesik, hogy figyelmeztet, nehogy belé szeressek.

Lehet hogy ez neki még korai.. de mikor áll készen, hogy "szerelmes" legyen? (átlagban)


2011. máj. 9. 19:56
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Velem is csinálta ezt egyszer egy barátom. Később kiderült hogy azért mert nem akart semmi komolyat.


Szóval ne számíts sokra a sráctól.

2011. máj. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

hát de ha összejössz valakivel nem mondod rögtön h szeretlek stb... az nem őszinte. Kell idő h megismerd meg ilyenek... aki korán mondja az nem gondolja komoylan... az csak vonzódik, nem szerelmes. És én sem akarom akkor mondani, ha ő sem mondja...


Miért jönnél össze olyannal, akit nem is ismersz? Ennek úgy kéne működnie, hogy előbb ismerkedés, találkozgatás, aztán szép fokozatosan kialakul a szerelem meg a járás is, nem úgy, hogy kijelentjük, hogy oké, mától fogva járunk.

2011. máj. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

utolsó:

ismerni valakit barátként és megismerni milyen ha a barátnője vagy nem ugyanaz...de most komolyan itt ezt most senki sem érti? O.o"

érzem h nincs baj. nem csak azért jár h menőzhessen, szemmel láthatóan komolyak a szándékai. és az enyémek is. részemről énmondanám neki, hogy szeretem, de nem akarom, h azt higgye, rámásznék... ő meg nem GYAKRAN mondja h nehogy stb, hanem max ha 2x mondta idáig... azért h ne siessük el. de a kérdésem arra vonatkozik, hogy meddig érdemes várni arra a .......... szóra?

2011. máj. 9. 21:07
 14/19 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben te az idők végezetéig várhatsz...
2011. máj. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
bocs de nálam ez fordítva működik... én először beleszeretek valakibe és utána jövök össze vele.. am 1. vok
2011. máj. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

nem ijesztgetni akarlak, de egy filmben a lány mondta a barátjának, hogy ne szeressen belé .. a végén kiderült, azért kérte meg rá, mert a lány halálos beteg volt /Séta a múltba/ ha jól emlékszem ez a címe


egyébként meg ne tőlünk kérdezd hanem a pasidtól .. rajta kívül senki más nem tudja mit miért tesz;)

2012. jan. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
jah csak most látom, hogy régi a kérdés .. na mi történt? :D
2012. jan. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Más mikor egy lány mond olyat mint egy férfi. És az is ritka dolog, hogy valaki halálos betegen lesz szerelmes. Ott van az édes november film is. Abban is hasonló a sztori, de ezek filmek.
2012. jan. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy a film más mint a valóság :)) De erre nem találtam normális választ :/ Ez így szerintem nem kapcsolat
2012. jan. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!