Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 14 éves fiú vagyok! Nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves fiú vagyok! Nem volt még barátnőm. Már nagyon hiányzik az, hogy szeressek valaki, és az hogy valaki engem szeresssen! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nemvagyok egy hülyegyeek, de sajnos én nemvagyok egy nagy szépség se és nemvok az a nagy csajozós se...Visszahúzódóbb vagyok!

Nemvagyok egy bulizós..nem iszok, nem cigizek, nem drogozok, buliba nagyon-nagyon keveset járok, egy évben(nyáron) talán max 4szer.1. Nincs rá lehetőség 2. Cigi, pia stb nélkül a mai világban már nincs "buli"

A velem egykorúak, haverok, csajok(12-15évesek) már szinte mind cigiznek, amit én kifejezetten csajoknál utálok!

Nembírom felfogni, hogy miért kell 20évesnek képzelnie magát egy 12-14 éves lánynak.

Szóval az is a probléma, hogy nincs a közelben normális csak aki szép is,(sajnos eléggé válogatós vagyok..:) :( de már kezdem a lécel alacsonyabbra rakni) Nemtudom, talán még nemvagyok elkésve a csajozással, de a haverjaimnak szinte mindnek van!Eléggé rosszúl esik látni, hogy a sok hülyének van csaja.. nekem pedig, egy normális embrenek nincs!

Már nagyon jó lenne valaki!

Mit tegyek szerintetek?

Egy kis segtséget szeretnék kérni, amit előre is megköszönök! Főleg a hasznos tanácsokat!

14/Fiú


2010. aug. 24. 20:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
én is kb ilyen fiu vagyok, de mar 1.5 éve van egy komoly kapcsolatom. nem tudok tanácsot adni, sajnos. F.18
2010. aug. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
55%
Nehogy beállj teis a hülyék sorába! Egyszer eljön a mi időnk is.
2010. aug. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

1. író: Hol találtál csajt magadnak?

2. Hogy érted? Ha arra gondolsz h nekiállok cigizni piálni BIZTOSAN NEM!

2010. aug. 24. 20:38
 4/15 anonim ***** válasza:

Én is rosszul vagyok a cigis csajoktól.

Nekem se volt önbizalmam az 1 barátnőmig akivel 14évesen jöttem össze, de ő mindig dícsért hogy milyen helyes vagyok stb :D, azóta még 1 komolyabb barátnőm volt, de most már kb 2 hónapja nincs senki, de azért csajozok, bár mondjuk én olyan vagyok,hogy nem szeretek 1 csaj mellett megmaradni, de nem akarom őket kihasználni.

15/F

2010. aug. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

ja. a tel. számát kiirta vhova és kiváncsiságból irtam neki egy sms.t. igy ismerkedtünk meg. amugy a csaj egyáltalán nem csendes, nem visszahúzódó, sőt, szeret "syerepelni" (szóval pont az ellentétem), de ő sem cigizik és nem is iszik. azért sikerült összejönnöm vele, mert jókat tudtunk beszélgetni és idővel megtetszettem neki.

U.SZ. mikor vele vagyok, nem vagyok olyan csendes

2010. aug. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
1ő voltam
2010. aug. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nembírom a reppereket, a emokat és az egyéb ilyen fajzadékokat!sorry..
2010. aug. 24. 20:48
 8/15 anonim ***** válasza:
1ő vagyok még mindig. ki birja őket??! miért emlitettted őket?
2010. aug. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

úgy vagy jól ahogy vagy, ne változz meg azért hogy hamarabb csajod legyen. Aki csak azért lenne veled mert cigizel, bulizol meg iszol az úgysem érdemelne meg, és te sem azt találnád benne amit keresel. Tök jó látni, hogy vannak még normális gondolkodású fiatal fiúk, és nem mindenki vasalja a haját és jár rózsaszín pólóban...:)

Próbálj ismerkedni a neten. Tudom, hogy sok a barom, de hidd el akad egy két normális is. Én is így ismertem meg a páromat, és most már hamarosan össze is költözünk.

Hajrá

L21

2010. aug. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
csajt könnyű felszedni könnyebb mint gondolnád 1 dolog kell hozzá ÖNBIZALOM, ha ez meg van és egyik este nyomulsz 1 csajra beszélgetsz vele, majd elhívod sétálni leültök 1 padra szédited egy kicsit, már meg is van de ami a nehéz megtartani őt, az első néhány lánynál nekem se jött össze de aztán belejöttem. szóval 1 este kell, ajánlok egy felest meg egy sört, hogy a nyelved is jobban pördüljön, könnyebb úgy beszélni és ha a csajba is van valami akkor meg röhögni fog minden kis hülyeségen és össze is jött. Sok szerencsét, ne feledd csak önbizalom 17/f
2010. aug. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!