Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy szeressek ki a srácból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szeressek ki a srácból akivel barátok vagyunk?

Figyelt kérdés
Tudom, bulizni járni ismerkedni, stb. de ez nem megoldható. Jóban vagyunk, egy baráti kör, ugyan oda járunk bulizni meg minden. Elég feltűnő lenne ha kerülni próbálnám, mert nagyon jóban vagyunk. Én viszont kezdek beleszeretni, ezt kéne visszafordítani, mert aranyos srác és értékes számomra a barátsága. Kérlek, segítsetek!
2010. jan. 25. 16:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Neeee csináld ezt!!! Ha úgy néz ki, hogy szeret, stb... Akkor jöjjetek össze. De gyorsan!!
2010. jan. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De ez a gond, hogy ő nem úgy szeret, csak mint egy kedves lányt. Úgy vigyáz rám, mintha a húga lennék (ezt mások mondták)
2010. jan. 25. 17:17
 3/8 anonim ***** válasza:
próbálj olyan dolgokat csinálni amit már nem lehet félreérteni..ha így sem megy akk állj elé és mondd el neki. ha bejössz neki akk összejöttök. ha nem az már csak rajtad múlik h lehettek e még barátok
2010. jan. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy te barátként tekintettél rá eddig, nem biztos, hogy ő is így van vele. Másrészt: fiúk nem szoktak csak úgy lányokkal barátkozni, valamennyire niztos bejössz neki. 1 finom próbálkozást megér a dolog.
2010. jan. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Elhihetitek, van némi tapasztalatom h mikor jövök be egy srácnak...

Meg arról is hogy hogy felejtsek el valakit alapból, de elég sokat nehezít az 1 társaság a dolgon... :S

2010. jan. 27. 23:07
 6/8 anonim ***** válasza:
ne hagyd elúszni lehet hogy a későbbiekben megbánnád
2010. jan. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Figyelj..ne szeress ki belőle, én azt hiszem hogy tényleg nincs fiú-lány közti barátság, nálam is volt ilyen úgy kb. 3 évvel ezelőtt, volt egy legjobb barátom ..Jóban Rosszban.. és tényleg ezt úgy értsd h mindig ott voltunk egymásnak, és egyszer csak bejelentette kb másfél év után, hogy ő többet akar, 1 kerek évig együtt is voltunk, a legjobb kapcsolatom volt a mai napig, és utána szakítottunk, még mindig szeretjük vmennyire egymást (sőt jobban is mint kellene)pedig azóta 2 év eltelt,nekem pedig van már egy féléves kapcsolatom, és még mindig legjobb barátok vagyunk.

Ne félj belevágni egy ilyenbe..:)

Lehet te is kellemesen csalódsz.. Mint én:)

2010. jan. 28. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

és ahova ti jártok bulizni ott nincsenek más pasik?

vagy a suliba?

vagymitomménmár

a lényeg h sürgösen keress magadnak valaki mást mer ennek csak rossz vége lehet. ha télleg nem jösszbe neki..

2010. jan. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!